Öğretmenler canlı derste katılım notu vermiyorlar

ValveAdalet

Centipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, artık çıldırmak üzereyim. Mikrofonum yok, kameram yok ve canlı derslerde ne konuşabiliyordum ne de kendimi belli edebiliyordum, bu yüzden hocalar bazen yok yazıyor bazen de derslerde bir şey yapmadığım için (nasıl yapayım mikrofonum yok ve chat'i kapatıyorlar) o yüzden notu 0 veriyorlar. Az önce müzik hocası not vermedi ban,a nedeni ise sorulara cevap vermemem, diğerlerine 100 verdiler. Bu nasıl adalet, bu nasıl eğitim sistemi acaba?
Konuya neden cevap gelmedi ?

Son düzenleme:
Mikrofonunuzun olmamasını da eğitim sistemine bağlamayın ama. Kusura bakmayın ancak burada mikrofon almamakla sorumsuz olan sizsiniz. Sırf sesinizin iletilmesi için şu tarz bir şey alsanız bunlar yaşanmazdı:

27 TL ödeyemeyecek durumdaysanız EBA destek noktalarından derse bağlanabilirsiniz.

Ben de öğretmen olsam not vermezdim, cevap vermeyen öğrenciye not verilmemesi normal bence.

Mikrofonunuzun olmamasını da eğitim sistemine bağlamayın ama. Kusura bakmayın ancak burada mikrofon almamakla sorumsuz olan sizsiniz. Sırf sesinizin iletilmesi için şu tarz bir şey alsanız bunlar yaşanmazdı:

27 TL ödeyemeyecek durumdaysanız EBA destek noktalarından derse bağlanabilirsiniz.

Ben de öğretmen olsam not vermezdim, cevap vermeyen öğrenciye not verilmemesi normal bence.
Hocam illa mikrafon mu alacağım ? Niye zorunluluğum var? Bu bildiğin ayrımcılık, diğerleri 1 cümle söylüyor 100 alıyor, ben söyleyemiyorum 0 alıyorum ?

Hocam illa mikrafon mu alacağım ? Niye zorunluluğum var? Bu bildiğin ayrımcılık, diğerleri 1 cümle söylüyor 100 alıyor, ben söyleyemiyorum 0 alıyorum ?
Evde herhangi bir kulaklığı tak konuş ve ya Telefon ile derslere gir. Çok saçma konu ayrımcılık falan demişsin birde bende olsam bende vermezdim.

Direk sıfır vermek biraz acımasız olmuş ama mikrofonlu kulaklıklar 10 TL.
Hocam 10 TL'lik şey 1 ay gider. Kulaklık alacağız ama zaman olmuyor, ve kulaklık mikrafon olmadığı zamanda derslere konsantırasyonum düşüyor çünkü hiç birşey yapamıyorum. Konuyu sinilrendiğim için açtım, dediğiniz gibi direkt 0 vermesi zoruma gitti biraz.

Dışarıya çıkmıyorum ? Oyunda oynamıyorum dışarda bunları nereden çıkardınız acaba ?
E yanlış anlama ama, 1 yıl oldu. 1 yıl bir kez bile mi çıkmadın. Hadi sen çıkmadın, babana falan da mı söylemedin? 10 TL kulaklık bir ay gitsin madem. O bir ay konuşsan derslere katılsan hocan 1 ayda konuştuğun miktarı tartıp mikrofonu olunca konuşuyor demek ki diye bir çıkarım yapardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı