Öğretmenler günü için toplanan parayı ıddiada kaybettim

bebecanciyim

Hectopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart:Asus B450 M-K2
İşlemci:AMD Ryzen 5 5600G with Radeon Graphics 3.90 GHz
Takılı RAM:32,0 GB
Öncelikle konu ciddi, troll amaçlı açmıyorum. Sınıf başkanıyım. Yarın öğretmenler günü için para topladık. Sınıfça 1000 TL çıktı ben bu parayı salı günü oynadım. Maç 2-2 bitti kısaca yattı. Bugün arkadaşımın babasından para isteyecekti bana borç vermek için fakat babası para vermeyince kaldım dımdızlak. Ne yapmamı öneriyorsunuz? Sınıftakiler malzemeleri aldım diye biliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle konu ciddi, troll amaçlı açmıyorum. Sınıf başkanıyım. Yarın öğretmenler günü için para topladık. Sınıfça 1000 TL çıktı ben bu parayı salı günü oynadım. Maç 2-2 bitti kısaca yattı. Bugün arkadaşımın babasından para isteyecekti bana borç vermek için fakat babası para vermeyince kaldım dımdızlak. Ne yapmamı öneriyorsunuz? Sınıftakiler malzemeleri aldım diye biliyor.

Hocam yanlış anlama ama taraf oynanmaz üst oynayıp parana bakardın yanlış yapmışsın (ytd)

Türkçenin azizliği.
  • Öncelikle konu ciddi troll(konu tamamen troll). Amaçlı açmıyorum(konuyu açmak için bir amacım yok)
  • Öncelikle konu ciddi. Troll amaçlı açmıyorum.

Son düzenleme:

Böyle bir şey hani yapıyorsun da 2.47 oran 2.5 üst nedir ya, para senin de değil. Böyle bir işe kalkışmamalıydın konu troll değilse

Türkçenin azizliği.
  • Öncelikle konu ciddi troll(konu tamamen troll). Amaçlı açmıyorum(konuyu açmak için bir amacım yok)
  • Öncelikle konu ciddi. Troll amaçlı açmıyorum.

Moderatörler konuyu açarken yanlış düzenlemiş ve babamdan mouse alma bahanesi ile para alarak sorunu çözdüm arkadaşlar siz siz olun Fransa'dan uzak durun.

Yeni konular

Geri
Yukarı