Ölmüş sayılsaydınız ne yapardınız?

Gazetelerde ölüm haberimin bilerek yayınlandığını, aslında ölmediğimi düşünürdüm. Kurtlar Vadisi'nin ilk bölümünde Aslan Akbey'in bahsettiği gibi yani.

Ali Candan'ı ölmüş gösterip, ameliyatla yüzünü, sesini vs. değiştirmişti.

Düşün, soğuk bir yaz gecesinde bir şeyler hazirliyorsun, bütün ailen dışarıda eğleniyor fakat sen evdesin çünkü halletmen gereken evraklar var. 1 saat geçtikten sonra mola veriyorsun ve eline telefonu aliyorsun, gözün bir habere takiliyor, bastiğinda arabanin paramparça olduğunu görüyorsun, aşağiya baktiğinda ailenin öldüğünü görüyorsun ve panik atak geçiriyorsun. Dolu gözler ve zar zor nefes aldığın halde haberi okumaya devam ediyorsun ve bir gariplik var, listenin içinde sen de varsin ve 2. şoku yaşiyorsun. Şu anda resmi olarak bir ölüsün. Neler yapardin?

Cevaplarinizi bekliyorum...
Kendimi belli etmeyecek kıyafetler giyer ve marketlerde ki personel harici giremez yazan yerlere girerdim merak ediyorum içinde ne var diye. Sonrada nüfus müdürlüğüne gider ölmediğimi ispat ettirirdim.

Gazetelerde ölüm haberimin bilerek yayınlandığını, aslında ölmediğimi düşünürdüm. Kurtlar Vadisi'nin ilk bölümünde aslan Akbey'in bahsettiği gibi yani.

Ali Candan'ı ölmüş gösterip, ameliyatla yüzünü, sesini vs. değiştirmişti.

Benim gibi düşünen bir kişi çıktı sonunda.

Yeni konular

Geri
Yukarı