Ölü pikselli 2K TN panel monitör alınır mı?

letranger

Kilopat
Daha fazla  
Bugün 2 bin liraya 2K 144 HZ 1 ms ölü pikselli monitör buldum N11'de. Param normal 2K'lara çıkışmadığı için hemen aldım. Sağda solda 1 2 ölü pikseli önemsemem. Ama sonra TN panel olduğunu fark ettim ve satışı iptal ettim. Param hesabıma kim bilir ne zaman yatacak. Kasayı tamamladım monitörsüz kaldım. Kötü mü ettim? 2 tane mi ne kaldı N11'de. TN panel alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır, zamanla yürür yayılır. 2 bin TL fiyata on numara IPS ekranlar var be kardeşim, ne halt edipte buralara sormadan iş yapıyorsunuz. Hele N11 Allah korusun.

Hayır, zamanla yürür yayılır. 2 bin TL fiyata on numara IPS ekranlar var be kardeşim, ne halt edipte buralara sormadan iş yapıyorsunuz. Hele N11 Allah korusun.

Yayılırsa değişim olur ki. Faturalı sıfır aoc monitör. 1ms 144 hz 2k. Ben TN diye caydım. 2000 lira çok iyi fiyat 2k için. 1080p için tabii ki olmaz ama bütçem sıkıntılı. Ya 5700xt'ye güzel bir 1080p alacağım ya da kusurlu-2. el 2k. Şaşırdım ben de. Kasa duruyor cillop gibi ama monitör yok. Lanet banka da 10 dakika içinde iptal ettiğim satışın parasını sekiz gün sonra yatırıyor.

Geri
Yukarı