Ölü Pixeli Garanti Karşılar mı?

Merhaba, bende bu üründen almak istiyorum ancak garanti ölü pikseli kapsıyor mu? Not: Satıcı HEPSİBURADA.

Ölü pixel konusunda sadece Monster markası duyarlı. 1 tane olsa bile değiştiriyorlar hemen. Diğer firmalar genelde 5’ten fazla olunca değiştiriyorlar. Hakem heyetinden bi sonuç geleceğini sanmam 3 tane daha pixel öldürüp garantiye yollamanı tavsiye ederim.

Hocam şimdi durum nasıl?

Bu monitörü aldım. Aktif olarak kullanıyorum hala. Monitörde tek tavsiye etmediğim marka ViewSonic markası. ViewSonic monitörde garantili ölü pixel çıkıyor.

@SASİNİN ASKERİ dediğim gibi ben o zamanlar bastırarak 2 defa hayata döndürmüştüm. 2021 Şubat ayında da o sistemi sattım ve en son ölü pikselsiz sapasağlam çalışıyordu. Yalnız benim o monitör eski tarz monitörlerdendi. Yani IPS, VA, TN panel gibi paneli yoktu, LED diye geçiyordu galiba o monitörler, işte ondandı. Yeni tip monitörlerde nasıl olur bilmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…