OEM 1050 Ti Alınır mı?

Alıp deneyebilirsiniz bence. OEM, Nvidia'nın üçüncü parti şirketler için özel olarak ürettiği kart diye biliyorum. Örneğin bu kartlar HP kasaların için de falan kullanılıyordur. Aldıktan sonra 14 gün iade süreciniz vardı yanlış hatırlamıyorsam. Kartı gereken benchmarklardan geçirip normal GTX 1050 Ti ile karşılaştırabilirsiniz. İlla ki aynı performansı veriyor diye yetmiyor. Belki GTX 680 falan koydu belli olmaz.

Kartta VGA girişi var. Güncel GTX serilerinde VGA girişi olduğunu ilk defa görüyorum. Belki GTX600 serisi olabilir. Fake kart olma olasılığı yüksek. 15 gün içinde iadesini yapabilirsiniz.
Haklısınız VGA girişi var. Ama az önce ürünü incelereken bir şey farkettim bu üründen n11 birçok var ama sadece 2 mağaza satıyor ve Diğer Geforce'ların aksine 1050ti'dan önce GTX yazmamışlar acaba ucuz olamasıyla alakalı olabilir mi?
Haklısınız VGA girişi var. Ama az önce ürünü incelereken bir şey farkettim bu üründen n11 birçok var ama sadece 2 mağaza satıyor ve Diğer Geforce'ların aksine 1050ti'dan önce GTX yazmamışlar acaba ucuz olamasıyla alakalı olabilir mi?
Satıcı, 'bu üründe vga girişi var bu 1050ti olamaz' diyenlere "Ürün ithal olduğu için" diye cevap vermişler.

Satıcı, 'bu üründe vga girişi var bu 1050ti olamaz' diyenlere "Ürün ithal olduğu için" diye cevap vermişler.
.

Son düzenleme:

.
Ürünü satın test et eğer 1050ti değilse iade et

Ürün yorumlarına bakılırsa alınır. 3 ay garanti veren mağazalar var onlara bakmanı tavsiye ederim. Aksi bir durumda iade edersin.

Bütçeniz kısıtlı ise 2.el temiz bir RX 560 bakabilirsiniz. GTX 1050 Ti kadar performanslı değildir fakat orjinaldir. Hem pekte başınız ağrımaz.

Almayın, başınızı ağrıtır.
Aynı ürün.
Eğer dediğiniz gibi aynı ürünse burada şişirip 1GB'lik ürünü 4GB diye satıyorlar
Bütçeniz kısıtlı ise 2.el temiz bir RX 560 bakabilirsiniz. GTX 1050 Ti kadar performanslı değildir fakat orjinaldir. Hem pekte başınız ağrımaz.
Onun yerine bulunduğum ilde 600 liraya ikince el bir gtx960 var sizce tercih etmelimiyim

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı