OEM 1050 Ti Alınır mı?

Eğer dediğiniz gibi aynı ürünse burada şişirip 1GB'lik ürünü 4GB diye satıyorlar

Onun yerine bulunduğum ilde 600 liraya ikince el bir gtx960 var sizce tercih etmelimiyim
Temiz kartsa eğer bakılabilir yalnız biraz eski mimari ama işinizi rahatlıkla görür merak etmeyin. Neyin nesidir bilinmeyen OEM 1050 Tİ dan kat kat daha iyidir.

Temiz kartsa eğer bakılabilir yalnız biraz eski mimari ama işinizi rahatlıkla görür merak etmeyin. Neyin nesidir bilinmeyen OEM 1050 Tİ dan kat kat daha iyidir.

sizce hangisini tercih etmeliyim

sizce hangisini tercih etmeliyim
GTX 960 tercih edebilirsiniz. RX 460 dan bir tık daha iyidir. Bellek hızları konusunda RX 460 dan daha performanslıdır fakat GTX 960 biraz daha güç tüketir. Eğer PSU'nuz sağlam ise bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.

RX 460 90 W
GTX 960 120 W

Bu karttan uzak durun başınız yanmasın sonra.
Screenshot_20190819_000652_com.facebook.katana.jpeg

Onu artık n11.com üzerinden alamassın çünkü ben tüm OEM 1050 Tİ ilanlarının hepsini kaldırttım
kusura bakmayın satıcılar insanları dolandırırken utanmıyor o yüzden ben hiç utanmıyacam bu şerefsizler insanları göz göre göre OEM Diyerek insanları kandırıyorlar cebin de ki 3/5 kuruşa göz dikiyorlar ve siz onlara sorduğunuzda da çelişkili değişik cevaplar veriyorlar kimse bunları almasın iade garantisi olsa bile uğraşmayın kimse ürettiği ürünün üzerine marka koymadan satmaz OEM diye bir marka da olamaz zaten OEM'in türkçe anlamı Orijinal Ekipman Üreticisi anlamına gelir zaten bilenleriniz biliyordur

1050ti alınmaz. Bu devirde bütçeni artırıp ikimci el RX580-RX590-Vega 56-64-GTX1660 bakmanı öneririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı