OEM almak için uygun ve güvenilir site

Bence siteden alma kargoda gelirken bir şey olsa uğraş dur. En iyisi elden gidip almak. Vatan'dan al demiyorum. Tanıdığın bilgisayarcı varsa, ona sipariş ettir. Hem bir şey olursa gelir, masasına vurursun. Buna ne oldu ? diye. Ayrıca kargoda gelirken bir şey olursa, yine sorumlu o. Büyük firmalar yenisini verecekte, eskisini alacakta "öööööf" anlatmak bile uğraştırıyor :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence siteden alma kargoda gelirken bir şey olsa uğraş dur. En iyisi elden gidip almak. Vatan'dan al demiyorum. Tanıdığın bilgisayarcı varsa, ona sipariş ettir. Hem bir şey olursa gelir, masasına vurursun. Buna ne oldu ? diye. Ayrıca kargoda gelirken bir şey olursa, yine sorumlu o. Büyük firmalar yenisini verecekte, eskisini alacakta "öööööf" anlatmak bile uğraştırıyor :D

Çevrede bilgisayarcılara soruyorum her sorduğum burada bulamazsın diyor adama ekran kartı sorduğumda ölü kartları söylüyor. Zaten sağlam kartların 2. el piyasası da pek olmuyor. Sıfırları da çok pahalı satıyorlar Vatan'a göre %10 daha pahalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sinerji, Teknobiyotik, Nanokatalog, Webdenal gibi sitelerden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Uğraşılacak bir durumu yoktur, Vatan Bilgisayar'a gereksiz para harcamaktan daha mantıklıdır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı