OEM AMD Radeon 2GB RX460 Tabanlı Sistem Toplama

SEAT

Kilopat
Daha fazla  
Gün içerisinde Youtube üzerine geçerken bu OEM cihazının çok güçlü performans gösterdiğini gördüm, bu yüzden bu kartın tam uyacağı güncel bir kasa toplamak istiyorum. Fiyatın olduğunca düşük olması gerekiyor. Bu konuda her türlü yardıma açığım.

Max Bütçem : 2000

Son düzenleme:
Buyur Sinerji üzerinden topladım. Bütçeye ekran kartının dahil olup olmadığını anlamadığım için ekran kartsız kurdum.
366100

İşlemciyi R3 2200G yapmak, HDD yerine Adata SU650 240GB SSD almak daha iyi olur.

A320 serisi anakartlar ile O.C yapamazsınız. Bütün Ryzen serisi işlemcilere O.C yapılabilir uygun bir anakart ile.

Oem RX460 ekran kartına Deepcool V95 gibi bir soğutucu takıp VRAM için ise bakır heatsink eklenerek ısınma gibi bir dert olmadan rahatlıkla her şey yapılabilir.
303bdd1f6a5146b8b759396e595ee725.jpg

vizo-cps12-copper-heatsink-for-chipset-or-memory-chips.jpg

Bu ürünlerden tedarik edince kart yaklaşık 450 TL gibi bir fiyata gelmiş olur. Tadından yenmez ama orası ayrı. :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı