Satılık OEM Bilgisayar Parçaları [Güncellenmiştir]

Şuan ki ekran kartına bağlı. Buradaki stoklarda pek birşey yok. Buradan almak istersen X1550 var sadece. HD 2600 XT'yi bir önceki arkadaş kapmıştı.

Geç kalmışım :(

Çok soru soruyorum kusura bakmayın ikisi arasındaki fark nedir ?

Merhabalar, Hesabın ban yemesi üzerine farklı hesap açmayı deneyip bu seferde eski hesabın otomatik olarak silinmesiyle birkaç gün gecikme yaşattım. Artık bu hesaptan hizmet vereceğim. Parçalar hakkında ilgilenen olursa resimdeki numara üzerinden benimle irtibata geçebilirler.

GA945GM-S2 hakkında konuşuyor olmalısın. Anakartın eski ve bazı LGA 775 işlemcileri desteklemiyor.Buradan alabileceğin anakartına uyan en güçlü işlemci E4600'dür.
Şuan ki işlemcin nedir? Elindeki işlemci Pentium 4'lerden ise bir nebze performans artışı olur.

E4600 işlemci ve X1550 ekran kartı toplu bir kasa şeklinde satıldı sayılır. Bu akşam son testleri yapılıp en geç 2 gün içerisinde kargoya verilecek. Elimde o anakarta en uygun işlemci E4300 var.

Casper midtower resmini atabilir misiniz?

Casper midtower resmini atabilir misiniz?
Tabiki. Resimlerin boyutu büyük olduğu için biraz bekleteceğim bu yüzden kusura bakmayın.

İsterseniz resimde yazan numara üzerinden whatsapp ile ulaşın. Daha hızlı bir şekilde resimleri size ulaştırabileyim.

Whats app kullanmıyorum, mümkünse buradan atabilirseniz sevinirim. :)
Tamamdır hocam. Resimlerin boyutunu ayarlayıp hemen size ulaştıracağım.

Casper Mid-Tower kasaya ait görüntüler.

Dosya Ekleri

• Screenshot_9.png
    Screenshot_9.png
    222,9 KB · Görüntüleme: 234
  • Screenshot_10.png
    Screenshot_10.png
    36,1 KB · Görüntüleme: 314
  • Screenshot_11.png
    Screenshot_11.png
    161,1 KB · Görüntüleme: 278
  • Screenshot_12.png
    Screenshot_12.png
    149,6 KB · Görüntüleme: 195
  • Screenshot_13.png
    Screenshot_13.png
    198 KB · Görüntüleme: 197
Beyaz olsaymış alırdım :D Neyse iyi satışlar, kusura bakmayın sizi de uğraştırdım :(

Beyaz olsaymış alırdım :D Neyse iyi satışlar, kusura bakmayın sizi de uğraştırdım :(
Ne demek biz satıcıyız ve müşteriler bizim ekmek kapımız. Her müşteri ürün alsa da almasa da benim için değerlidir. Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. İyi günler.

Kardesim merhaba bana sadece ufak bi hard disk lazim boyutu onemli degil bide ekran lazim ama nerde ikamet ediyorsun onu kargoya verirsen zararli cikarim. Istanbulda oturuyorsan ikisinide elden alabilirim

Kardesim merhaba bana sadece ufak bi hard disk lazim boyutu onemli degil bide ekran lazim ama nerde ikamet ediyorsun onu kargoya verirsen zararli cikarim. Istanbulda oturuyorsan ikisinide elden alabilirim
Ufak bir harddisk ten kastınız 2.5" harddisk mi? Yoksa 80-160GB cinsinden mi parça arıyorsunuz? Birde elimde Dell TFT 19" Kare LCD monitör ve LG Flatron 22" geniş LCD monitör var.

Geri
Yukarı