OEM key alınır mı?

Windows'un orijinal sitesi dışında her zaman sıkıntı yaşama ihtimaliniz vardır. Sitenin güvenilir olup olmadığıyla ilgili bir fikrim yok. Yıllar önce bende bir OEM key almıştım hala kullanıyorum ama tabii ki Windows değil sonuç olarak satıcı. Bir sıkıntı yaşadığınızda karşınızda birini bulamayabilirsiniz. Bu arada OEM keyler ile gerçekten aktivasyon işlemi yapılıyor lisanslanıyor.

Orijinal Key'e 3.500 TL vermek mantıklı değil ve 180 TL'ye alıyosun ne gibi bir garantisi olabilir ki çoğu kişinin dediğine göre güvenilir bir key sitesi anlaşılan.

Orijinal Key'e 3.500 TL vermek mantıklı değil ve 180 TL'ye alıyosun ne gibi bir garantisi olabilir ki çoğu kişinin dediğine göre güvenilir bir key sitesi anlaşılan.

Aksine parası olanın vermesi gereken en mantıklı yer , her zaman hangi ürün olduğu fark etmeksizin resmi satıcıdan almaya özen gösterirsiniz değil mi?

Aksine parası olanın vermesi gereken en mantıklı yer, her zaman hangi ürün olduğu fark etmeksizin resmi satıcıdan almaya özen gösterirsiniz değil mi?

Özen gösteririm fakat 3.500 TL ve bir olayı yok sadece Windows etkinleştiriyorsun dostum etkinleştirmeden de kullanılabilir engel olan bir şey yok.

Geri
Yukarı