Çözüldü OEM Key Alsam Microsoft Visio Kullanabilir miyim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ANON1M

Hectopat
Merhabalar bugün Microsoft Visio indirdim Microsoft'un kendi sitesinden.
Download Microsoft Visio 2013 (KB2817443) 64 Bit Sürüm için Hizmet Paketi 1 from Official Microsoft Download Center
Fakat indirdikten sonra açıp yüklemeyi yaptıktan sonra "Bu sistemde yüklü olan bu paket tarafından etkilenen ürün yok." Diye bir yazı çıkıyor. Bende dedim ki acaba Windows'umun ürün anahtarı yok diye mi böyle diyor? İşletim sistemim Windows 10 Home 64 Bit. Acaba OEM Key alsam sorun çözülür mü? Ve ya başka bir yöntemi var ise de yardımcı olur musunuz?

Çözüm
Evet arkadaşlar çözümü buldum diyebilirim.
Visio'yu indirmek için şirketimizi girmemiz lazım fakat şirketimiz olmadığı için indiremiyorduk.
İşte bu linkte @Recep Baltaş hocamızın hazırladığı rehberden Microsoft Visio'yu indirip deneme sürümünü başlattım ve kullanabildim nihayetinde.
Çözüm:
Bu linke giriyoruz:
Microsoft Office 2019 Türkçe İndir | Technopat Sosyal
İlk "Sürpriz Bozanı" açıyoruz.

Ekran Alıntısı.PNG

Ve altta gösterdiğim 2 sürümden birini kopyalayıp tarayıcımıza yapıştırıyoruz.

Ekran Alı2ntısı.PNG

Bu linki tarayıcımıza yapıştırdıktan sonra Microsoft Visio indirilmeye başlanıyor.
İndirildikten sonra açıyoruz ve "setup.exe'yi" çalıştırıyoruz ve gerekli olan şeyler yükleniyor.
Yükledikten sonra Microsoft Visioyu açtığımızda oturum açıyoruz. Kendiliğinden deneme sürümü başlıyor.
Artık Microsoft Visio kullanılmaya hazır. Bol bol algoritma çizersiniz artık :D.
Bu arada size önerim Microsoft Visio da algoritma bilginizi geliştirdiğinizde Flow Chart adlı uygulamayı kullanın. Çünkü Flow Chart adlı uygulamada yaptığınız algoritmaların nasıl çalıştığını direk olarak görebiliyorsunuz.
Umarım işe yaramıştır. İyi günler :D.
Bu arada hocam siz kullanıyor musunuz bir algoritma uygulaması? Eğer kullanıyorsanız hangisini kullanıyorsunuz? Hangi uygulamayı öneririsiniz?
Kullanmıyorum, çok fazla da bir bilgim yok. Hiç ihtiyacım olmadığı için muhtemelen, işim düşerse kendi elimle falan çiziyorum çünkü.

Evet arkadaşlar çözümü buldum diyebilirim.
Visio'yu indirmek için şirketimizi girmemiz lazım fakat şirketimiz olmadığı için indiremiyorduk.
İşte bu linkte @Recep Baltaş hocamızın hazırladığı rehberden Microsoft Visio'yu indirip deneme sürümünü başlattım ve kullanabildim nihayetinde.
Çözüm:
Bu linke giriyoruz:
Microsoft Office 2019 Türkçe İndir | Technopat Sosyal
İlk "Sürpriz Bozanı" açıyoruz.

Ekran Alıntısı.PNG

Ve altta gösterdiğim 2 sürümden birini kopyalayıp tarayıcımıza yapıştırıyoruz.

Ekran Alı2ntısı.PNG

Bu linki tarayıcımıza yapıştırdıktan sonra Microsoft Visio indirilmeye başlanıyor.
İndirildikten sonra açıyoruz ve "setup.exe'yi" çalıştırıyoruz ve gerekli olan şeyler yükleniyor.
Yükledikten sonra Microsoft Visioyu açtığımızda oturum açıyoruz. Kendiliğinden deneme sürümü başlıyor.
Artık Microsoft Visio kullanılmaya hazır. Bol bol algoritma çizersiniz artık :D.
Bu arada size önerim Microsoft Visio da algoritma bilginizi geliştirdiğinizde Flow Chart adlı uygulamayı kullanın. Çünkü Flow Chart adlı uygulamada yaptığınız algoritmaların nasıl çalıştığını direk olarak görebiliyorsunuz.
Umarım işe yaramıştır. İyi günler :D.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı