OEM key nereden alınmalı?

Efe10

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Salihli/Manisa
Daha fazla  
Windows 10 Home bakıyordum fakat Pro versiyonunun daha ucuz olduğunu görünce Pro'ya yöneldim. Buradaki siteye baktığımda OEM mi MAK mı anlamadım. Şikayetvar sitesinde de bir çok şikayet gördüm MAK geldi diye. Sizce hangi siteden alınması uygun olur? 30 TL maksimum.

Herhangi bir siteden alabilirsiniz, farkı yok. Gittigidiyor gibi aldıktan sonra ücretin satıcıya ulaşması için onay vermeniz gerektiren siteleri tercih edebilirsiniz.

OEM yolluyorlar hocam. Yanlışlıkla MAK gelirse desteğe yazınca hemen yenisini yolluyorlar.
Sanırım bu siteden alacağım, teşekkürler. Ürünün MAK yada OEM olduğunu nasıl anlarım?

Verdiğiniz linkteki ürünler Home için geçerli mi?
Benim verdiğim Pro keyi. Home'da çalışmaz. Çalıştırabilenler mevcut ama.

Sanırım bu siteden alacağım, teşekkürler. Ürünün MAK yada OEM olduğunu nasıl anlarım?
Hocam cmd'ye bir kod yazıyorsunuz, küçük bir pop-up açılıyordu key türünü söylüyordu. Ancak komutu unuttum.

Windows 10 Home bakıyordum fakat Pro versiyonunun daha ucuz olduğunu görünce Pro'ya yöneldim. Buradaki siteye baktığımda OEM mi MAK mı anlamadım. Şikayetvar sitesinde de bir çok şikayet gördüm MAK geldi diye. Sizce hangi siteden alınması uygun olur? 30 TL maksimum.
O satıcı bana MAK key göndermişti. Yine de 1 senedir sorunsuz kullanıyorum.

Ben o zamanlar 9TL vermiştim. Belki bu daha pahalı olduğu için OEM veriyorlardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı