OEM kilidi açma

cinary

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, benim bir telefonum var ve root atmak istiyorum. USB hata ayıklama modu açık ama "OEM kilidi açma" diye bir seçenek yok geliştirici seçeneklerinde. OEM kilidini açamadığım için root da atamıyorum. Çözümü olan var mı?
Android sürümü 4.2.2
Telefon Samsung Galaxy trend Plus GT-S7580

Merhaba, benim bir telefonum var ve root atmak istiyorum. USB hata ayıklama modu açık ama "OEM kilidi açma" diye bir seçenek yok geliştirici seçeneklerinde. OEM kilidini açamadığım için root da atamıyorum. Çözümü olan var mı?
Android sürümü 4.2.2

Telefonda Fastboot desteği var mı hocam?

Telefonda Fastboot desteği var mı hocam?

Ekleme; yapanlar cwm recovery ile yapıyor sanırım internette 2 3 yere baktım cihazınız hakkında onlarda kullanmıyor OEM kilit açma seçeneğini Custom recovery olduğu için.

Android sürümü 4.2.2
Onlarda zaten yok, Framaroot diye bir program vardı tek tuşla root atabiliyorsun o android sürümüne.

Onlarda zaten yok, framaroot diye bir program vardı tek tuşla root atabiliyorsun o Android sürümüne.

3. parti root programları sakıncalı değil miydi hocam? :)

Ekleme; ayrıca bildiğim kadarı ile root ve Custom ROM gibi şeyler cihazada bağlı sadece yazılıma değil. (tabii autoroot dosyası vb. Kullanılmıyor ise)

Ekleme; ayrıca bildiğim kadarı ile root ve Custom ROM gibi şeyler cihazada bağlı sadece yazılıma değil. (tabii autoroot dosyası vb. Kullanılmıyor ise)
Sen bilirsin de ben o kadar kullanmışlığım var başıma bir şey gelmedi çevremdeki arakdaşlarım da o android sürümünün çıktığı zamanlarda kullanıyordu yine başına bir şey gelen olmadı onun haricinde oem kilidi olayı android 5 den sonra geldi, yani telefonunda zaten oem kilidi yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı