OEM marka RAM Alınır mı?

JaCKHaLL05

Hectopat
371485

OEM marka RAM alınır mı?
Arkadaşlar arkadaşıma sistem diziyorum biraz bütçe sıkıntılı anakartı : foxconn h55mxv işlemci intel xeon 3440 sipariş ettim ramlerinde bundan 2 tane sipariş ettim ramlar sıkıntı yaratırmı? mesela benim ramlarım kingston 8gb pubgde 60fps alıyorum bu ramlerlede aynı sistemde pubgde 60fps alabilirmiyim yardımı olun lütfen çok önemli :(

Son düzenleme:
Markası OEM değildir onun. Görseldeki etiketin sağ ve sol kısımlarında düz yazıdan farklı şeyler var. Onlardan biridir. Frekans ve zamanlamaları sizin için uygunsa alınabilir.
yazıda hynix yazıyor hocam markası o galiba bu ramleri alırsam arkadşımın pcsinin ram bakımından performan düşmesi olurmu mesela ben pubgde 60 fps alıyorum bu ramleri taktığımda yine 60fpsmi alıcağım yoksa düşecekmi?

Dostum bu ram olayı senin bilgisayarın anakart modeli ile alakalı. Bu ramler bir önceki versiyon. Şu an kullanılan versiyon ddr4 eğer bilgisayarın 4-5 yıllık ise alabilirsin. Fakat bence almadan önce bir bilgisayarın versiyonunu at. He eğer hocam ben bunları biliyorum ona göre alacağım diyorsan, Captcha Verification bunu al.

Dostum bu ram olayı senin bilgisayarın anakart modeli ile alakalı. Bu ramler bir önceki versiyon. Şu an kullanılan versiyon ddr4 eğer bilgisayarın 4-5 yıllık ise alabilirsin. Fakat bence almadan önce bir bilgisayarın versiyonunu at. He eğer hocam ben bunları biliyorum ona göre alacağım diyorsan, Captcha Verification bunu al.
hocam biosu 2011 model filandı galiba anakart modeli : foxconn h55mxv ben aliexpressten kingston almıştım ama gümrük olayları sıkıntılı bu aralar acleye geldi bu marka aldım yani aynı sistemi dizcem benimkiyle ramleri farklı olsa 60 fps aldığım bir oyunda yine 60 fps alırmı ramler fos kaybına yol açarmı?

Hynix RAM'ler sağlamdı diye hatırlıyorum. Yanlış bilmiyorsam Samsung'dan sonra vRAM olarak en fazla kullanılan bu RAM markasıydı. Yine de 2. el 1600 MHz RAM bakın derim.

Yoktur fakat marka hariç her şey aynı mı?
aynı hocam arkadaşa topluyorum pc de üzülmek istemiyorum siparişi verdik bile ucuz mal diye oyunlarda ramden kaynaklı takılmalar olmasını istemem
Hynix RAM'ler sağlamdı diye hatırlıyorum. Yanlış bilmiyorsam Samsung'dan sonra vRAM olarak en fazla kullanılan bu RAM markasıydı. Yine de 2. el 1600 MHz RAM bakın derim.
hocam çok geç sipariş ettik bile ama inşallah üzmez arkadaşımı oyunlarda filan :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı