OEM RX460 FurMark sonuçları yorumlama

Bütçe
700

Wolnac

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ikinci el bir OEM RX 460 buldum. Fiyatı 700 TL'de anlaştık fakat kartın sahibi macunu yeni değiştirdim falan dedi. Sizce bu kart işlem görmüş müdür? Bir de bana FurMark testlerini video şeklinde attı. 1 saat boyunca test ettim falan dedi. Bilenler bir kontrol edebilir mi? Sizce bu karta 700 TL değer mi? (Okunmuyor ise min FPS: 27 - Max: 30 - AVG: 28, sıcaklıklar: Min 46 - Max 85 derece.)

furmark.png

furmark2.png

Dosya Ekleri

• furmark2.png
    furmark2.png
    40,3 KB · Görüntüleme: 66
  • furmark.png
    furmark.png
    46,1 KB · Görüntüleme: 64
OEM 460'in fanı çok küçük ısınma sorunları vardı 85 derece fazla ama FPS değeri normal diğer 460'larda 26-27 civarı FPS alıyor. 700'e güzel kart tavsiyem o kartı alınca kaliteli termal macun sür ve fan tak çift fan falan takanlar var OEM'e MSI soğutma bloğu vs takiyolar.

Son düzenleme:
Geçen sene aynı kartı 375 TL'ye satmıştım. Piyasa ne kadar kötü hale gelmiş. Ayrıca sıcaklık normal hocam genel de bu sıcaklıkları gören bir kart. Nedeni ise güçlü bir soğutması ve fanının olmaması.

Biraz sıcaklık yüksek gibi ama kasadan kaynaklı olabilir. Bu kart yerine GTX 750 Ti'de alabilirsiniz.
gtx 750ti bundan %15 daah güçsüz bi kartmış neden onu önerdiniz soğutmasından dolayımı, bende şuan bozuk asus strix gtx 750 ti var yaptırmaya 300tl onaylı fiyat ve 25iş günü deyince başka bi kart almaya yöneldim

Geri
Yukarı