OEM ürün güvenilir mi?

Gençer gaming Gen Tr ve Sinerji gibi yerlerin olumsuz yorumu çok fazla diğerlerine göre. Önerdiğim yerlere daha çok güveniyorum açıkçası. Teknobiyotik falan da iyidir.
Sinerjiden RX 6600 aldım. Aldığım marka Sapphiredi stokta kalmamış diye 3 bin lira fiyat farkı olan Gigabyte markasından RX 6600 gönderdiler. Sinerjiden baya memnun kalmıştım o yüzden.

Sinerjiden RX 6600 aldım. Aldığım marka Sapphiredi stokta kalmamış diye 3 bin lira fiyat farkı olan Gigabyte markasından RX 6600 gönderdiler. Sinerjiden baya memnun kalmıştım o yüzden.
Orada güzel bir hareket yapmışlar açıkçası. Ama sorun yaşayınca da biraz problem yaşatıyorlar. Tabii bu benim bildiğim forumda her firmaya aşağı yukarı birşeyler söyleyenler var. Bunların büyüklüğü biraz da önemli.

Teknobiyotik ile alakalı olan yorumumu güncelliyorum : Tam anlamıyla rezalet
4-png.273997

Demin konularda gezerken gördüm bu fotoğrafı. Cidden büyük rezillik.

Son düzenleme:
Orada güzel bir hareket yapmışlar açıkçası. Ama sorun yaşayınca da biraz problem yaşatıyorlar. Tabii bu benim bildiğim forumda her firmaya aşağı yukarı birşeyler söyleyenler var. Bunların büyüklüğü biraz da önemli.

Teknobiyotik ile alakalı olan yorumumu güncelliyorum : Tam anlamıyla rezalet
4-png.273997

Demin konularda gezerken gördüm bu fotoğrafı. Cidden büyük rezillik.
Teknobiyotik hiç güvenilir değil. Çok amatörler zaten. Küçük çocukları kandırmak için elinden geleni yapıyorlar Videoları açın izleyin farkedersiniz zaten.

Teknobiyotik hiç güvenilir değil. Çok amatörler zaten. Küçük çocukları kandırmak için elinden geleni yapıyorlar Videoları açın izleyin farkedersiniz zaten.
Evet 1050 Ti lı sistemleri oyuncu bilgisayarı diye satıyorlar. Tam bilgisiz insan avı gerçekten. O attığım fotoğraf da ne tür bir firma olduğunu açıklıyor. Psu alacaktım oradan hemen U dönüşü yaptım bunları görünce.

Evet 1050 Ti lı sistemleri oyuncu bilgisayarı diye satıyorlar. Tam bilgisiz insan avı gerçekten. O attığım fotoğraf da ne tür bir firma olduğunu açıklıyor. Psu alacaktım oradan hemen U dönüşü yaptım bunları görünc
Boşver hocam git güvenilir yerlerden al. İncehesap inventus vs.
Bu arada RX 6600 ve Ryzen 5 5600 sisteme 550 wat yeter dimi

Geri
Yukarı