OEM ürün güvenilir mi?

ariftophan

Femtopat
Daha fazla  
İnternet üzerinden bir FSP marka PSU aldım ve kutusuz geldi araştırdım OEM ürünmüş. Ama alırken OEM olduğu belirtilmemişti. Donanım olarak aynı mıdır?

Sisteminize uyuyorsa bir sıkıntısı yoktur.

OEM denen şey, hazır sistemden çıkma demek oluyor şu vaziyette.

Ki FSP PSU'larda böyle bir durum ne duydum, ne gördüm. Muhtemelen sakıncalı bir durum var.

Uyuyorsa sıkıntısı yoktur ne demek hem? Adam parasını ödediği ürünü değil, başka bir ürünü teslim almış belli ki.

Oem, Bulk, Tray gibi isimlendirmeler oluyor. Oem kutusuz ürün, farklı bir yerden çıkarılmış ama kullanılmamış bir ürün. Diğer bir ihtimal toplu olarak satın alınıp satılıyor.

Gerçekten üzücü. Gen Tr'ye zaten güvenmiyordum bu da tuzu biberi oldu. İade edip HepsiBurada İtopya Vatan gibi yerlerden alın derim.
Müşteri hizmetleri de çok kötü. Arıyorsunuz 1 saate anca bağlanıyorsunuz. Sipariş teslimat konusunda da çok yavaşlar. Her anlamda kötü olabilir mi bir firma anlamadım gerçekten.

Müşteri hizmetleri de çok kötü. Arıyorsunuz 1 saate anca bağlanıyorsunuz. Sipariş teslimat konusunda da çok yavaşlar. Her anlamda kötü olabilir mi bir firma anlamadım gerçekten.
Gençer gaming Gen Tr ve Sinerji gibi yerlerin olumsuz yorumu çok fazla diğerlerine göre. Önerdiğim yerlere daha çok güveniyorum açıkçası. Teknobiyotik falan da iyidir.

Geri
Yukarı