Ömerdmn linkleri güvenilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Doğruları konuşan 22 yaşında birisiyim. Siz burada küfür edip elinizi kolunuzu sallayarak adam olduğunuzu dusunmeyin. :) Mahkemede suc duyurusu diye bir şey var. Sitede tanıdık bir site, bu tarz siteleri mahkemede maddi ve manevi kapatma dilekcesi istenir. Bu girdilerden dolayı ceza alırsın.
Kardeşim atar gider yapar sensin hangi birimizden küfür duydun?

Hani sen girdi yazarim, ona buna sallarim diyorsun. Böyle şekilli sukullu yazilar yaziyorsunuz. Adam bunu gorse dileckesini sunsa hakkimda aileme ve bana kişiliğime saldırı diye. Zaten bu tarz siteler mahkeme dilekcesi ile girdiler silinir.

Hani sen girdi yazarim, ona buna sallarim diyorsun. Böyle şekilli sukullu yazilar yaziyorsunuz. Adam bunu gorse dileckesini sunsa hakkimda aileme ve bana kişiliğime saldırı diye. Zaten bu tarz siteler mahkeme dilekcesi ile girdiler silinir.

Ne alaka? Delireceğim, bizim yazdığımız mesajlar sana farklı falan mı gidiyor?

Hani sen entry yazarim ona buna sallarim diyorsunya böyle şekilli sukullu yazilar yaziyorsunuzya adam bunu gorse dileckesini sunsa hakkimda aileme ve bana kişiliğime saldırı diye zaten bu tarz siteler mahkeme dilekcesi ile entryler silinir belliki. Coluk çocuksunuz.

Göz ardı listeme hoş geldin. Bak orada masalarımız var oturup çay kahve falan söyleyebilirsin. (!)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı