Ön aktarıcı 3. vitese geçmiyor

Alaris

Zeptopat
Bisikletçiye gittim orta göbeği değiştirttim rulmanlı kaset göbek taktı güzel buraya kadar sorun yok. Bozulduğu için çıkarıp atmıştım bir tanede çakma ön aktarıcı taktı onu da araya araya zor buldu başka bisikletçiden getirdi. 3. vitese geçmiyor 1 ve 2 ise arkalı önlü ayarlı olması lazım sürtmemesi için idare ediyor. Şimdi orta göbeği 122 mm taktı normal dağ bisikleti. Başka bisikletçi bu paylaştığım takılan ürün olmaz daha büyüğü olması lazım demişti şimdi göbek 110 cm yerine 122 mm taktığı için mi yoksa bu takılan aktarıcıdan bir cacık olmadığından dolayı mı aynakoldan mı çözemedim. Neyi değiştirmem gerekiyor? Bisikletçilerin tamirden anladığı da yok.

10054774423602.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video'da anlatilanlari bir dene. Olmazsa aktarıcı uymamıştir büyük ihtimal. Ön aktarıcı tel gerginliği vites kolu üzerinden ayarlaniyor bu arada.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video'da anlatilanlari bir dene. Olmazsa aktarıcı uymamıştir büyük ihtimal. Ön aktarıcı tel gerginliği vites kolu üzerinden ayarlaniyor bu arada.
Uyumlu mu değil mi onu nasıl anlayacağım orada sıkıntı var.

Geri
Yukarı