Ön cama yazı önerisi

518900

Decipat
Ön cama sticker takacağım hoşuma gidenler:

IMG_20220715_004459.jpg

IMG_20220715_004412.jpg

IMG_20220715_004359.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Muayene'den geçmiyor diye biliyorum ve araca yapıştırılan her bir aksesuar aslında kanunen yasak. Yani polis ceza kesse bir şey diyemeyiz.

Ekleme:

Doğru hatırlıyormuşum.

Eki Görüntüle 1451846

Trafik polisi yanlış biliyor demek ki film yasak onu biliyorum. Fakat sticker yasak değil diye biliyordum muayene zamanı çıkartmam gerekecek demek ki 🙂

Trafik polisi yanlış biliyor demek ki film yasak onu biliyorum. Fakat sticker yasak değil diye biliyordum muayene zamanı çıkartmam gerekecek demek ki 🙂

Kral modifiye yasak ama ben aldırmıyorum 10 15 tane cezam var egzoz, cam filmi, basıklık, yüksek sesle müzik, ve drift. Ne yazıkki yasak arabaya aksesuar yapmak

Kral modifiye yasak ama ben aldırmıyorum 10 15 tane cezam var egzoz, cam filmi, basıklık, yüksek sesle müzik, ve drift. Ne yazık ki yasak arabaya aksesuar yapmak.

Ben zamanında toplu olarak varex, Air, cam filmi, hava filtresi gibi şeyler yüzünden sağlam ceza yemiştim. Artık sadece sticker yapıştırıyordum oda yasaksa arabayı satalım madem sticker yasak olması ne alaka?

Ben zamanında toplu olarak varex, Air, cam filmi, hava filtresi gibi şeyler yüzünden sağlam ceza yemiştim. Artık sadece sticker yapıştırıyordum oda yasaksa arabayı satalım madem sticker yasak olması ne alaka?
Ülkede stok egzozla bile ceza alındığı için bunlar bu ülkede normal sayılır. Komşumda Mazda MX-5 var ve hiçbir modifiyesi olmamasına rağmen ceza kesmişlerdi, zar zor stok parça olduğunu kanıtlayıp cezayı geri aldırmıştı, ülkede modifiye konusunda çok katı bir tutum var.

Yeni konular

Geri
Yukarı