Ön camı açılmayan kasa nasıl temizlenir?

394919

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar benim kasamın ön tarafı açılmıyor. Nargile fırçasından beze hiçbiri ile yapamadım. Sizce nasıl temizleyebilirim?

20211107_205540.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar benim kasamın ön tarafı açılmıyor. Nargile fırçasından beze hiçbiri ile yapamadım. Sizce nasıl temizleyebilirim?

Eki Görüntüle 1208922
Hocam ön panelin ayrılıyor olması lazım benim kasamın ön tarafı da sizin kasanız gibi yürürken kasaya ayağımın çarpması ve kapağın düşmesi sonucu ön tarafın açılabildiğini öğrenmiştim

Hocam ön panelin ayrılıyor olması lazım benim kasamın ön tarafı da sizin kasanız gibi yürürken kasaya ayağımın çarpması ve kapağın düşmesi sonucu ön tarafın açılabildiğini öğrenmiştim.

Ustam anlayamadım Gametech ares modeli zorlayıp kırmak istemiyorum ama çıkacak gibi durmuyor tam bilmiyorumda.

Ustam anlayamadım Gametech ares modeli zorlayıp kırmak istemiyorum ama çıkacak gibi durmuyor tam bilmiyorumda.
Ön tarafın altına elinizle bakın boşluk varsa oradan açılıyor olması lazım ( Benim kasa da bu boşluktan var oradan açılıp kapanabiliyor )
İsterseniz kasanın altında ki boşluğun fotoğrafını da koyabilirim ancak kasayı çok fazla kaldıramadığım için fotoğraf da pek bir şey belli olmuyor

Ön tarafın altına elinizle bakın boşluk varsa oradan açılıyor olması lazım ( benim kasa da bu boşluktan var oradan açılıp kapanabiliyor )
İsterseniz kasanın altında ki boşluğun fotoğrafını da koyabilirim ancak kasayı çok fazla kaldıramadığım için fotoğraf da pek bir şey belli olmuyor.

Hocam çok sağ ol biraz zorladım cam çıktı çözdüm işi. Teşekkürler destek için temizledim geri taktım gayet basit.

Geri
Yukarı