Ön çapraz bağlarım düzelmiyor

A fairytale

Zeptopat
Daha fazla  
Kopmadı ama özelde incelme var dediler. İlaç ve egzersiz önerdiler. Kolajen kullandım onlar bitti. Bayağı düzeltmiştim bir şey kalmadı sanırım dedim ve doktora gitmedim. Dizlerim su topluyordu yani dışarıdan gözükmüyordu. Ödem diyebilirim. Bu MR'da da gözükmüştü zaten. Nasıl iyileşir, ne yapacağım? İlaçlar bırakınca eski haline döndü. Bir de çok ciddi de değil.

Spor yapan bir insan değilim ama merdiven çok çıkmak zorundayım. Gündelik hayatta ne yapmalıyım? Sporda sakatlananlar varsa nasıl düzeldiğini anlatabilir mi?

Spor yapan bir insan değilim ama merdiven çok çıkmak zorundayım. Gündelik hayatta ne yapmalıyım? Sporda sakatlananlar varsa nasıl düzeldiğini anlatabilir mi?
Lisanslı kule atlamacıydım yüzme de 3. kattan balıklama atlamıştım, dalgınlığıma gelince belimi elime vermiştim.
Uzun zaman acısını ağrısını çektim devayı yine sporda buldum. Body buildinge başlayarak kas yapıp güçlendirdim ve düzeldi.

Doktorlar eğer bir sakınca, engel yoksa ameliyat sonrası veya fıtık gibi durumlar için toparlanma olarak kaslarınızı güçlendirmeniz için egzersiz önerirler.

Doktorunuza ve ayriyeten spor doktoruna danışın, uygunsanız yüzmeye veya fitnessa başlayabilirsiniz.

Yüzme en sağlıklı ve risksiz spordur, ruhunuza iyi gelmekle kalmaz tüm vücudunuzu da çalıştırır ve güçlendirir.
Ayrıca kiloluysanız kilo vermeniz, yağ yakmanız için de iyi bir kardiyo sporudur, bu süreç için bu önemli.

Yeni konular

Geri
Yukarı