Ön Ödemeli Kart Önerisi

Akerfeldt

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Merhabalar.
Arkadaşlar 5 aydır ininal kart kullanıyorum. Belki görmüşsünüzdür ininal kartlara artık ing atmden para yüklenmiyor, ing atmlerden para attığınızda herhangi bir işlem ücreti kesmediğinden bir rahatlık sağlıyordu ama artık para yüklenmediği için diğer atmlerden atmak zorunda kalıyorum o atmlerde en az 1.20 TL işlem ücreti kesiyor ve alacağım şey için fazla para atmak zorunda kalıyorum. Ayrıca servis ücreti 1 TL den 2 TL olmuş.
Yani artık ininal kart kullanmayı istemiyorum. Sizin şu anda kullandığınız önerdiğiniz bir ön ödemeli kart var mı?
Teşekkürler.

Yaş sıkıntı değilse Encard, sıkıntı ise Param, Papara veya Paycell kartlarından size uygun olanı seçebilirsiniz.

Ya bu param karttan iki tane var ama. Bir tanesinin ismi ''Param ByNoGame Kart'' ikincisi ''Param Genç Kart'' ikisi arasında bir fark varmı acaba?

Ya bu param karttan iki tane var ama. Bir tanesinin ismi ''Param ByNoGame Kart'' ikincisi ''Param Genç Kart'' ikisi arasında bir fark varmı acaba?
ByNoGame sitesini kullanıyorsanız belki yararı olabilir ama onun haricinde aynılar.

18 yaşından küçüğüm
Açıkçası bunlar yerine banka kartlarına daha çok yönelirim. Ailenden biriyle gidip TC kimlik kartıyla çok rahatlıkça banka hesabı ve banka kartı açtırıp kullanabiliyorsun. Fakat bazı banka kartları 18 yaş altı olduğu için internet alışverişlerine kapalı oluyor (İş bankası bunlardan biri). Şu an Garanti kullanmaktayım. 18 yaşından küçüğüm istediğim sitede kullanabiliyorum. Ne aylık kesim ücreti var ne de para yükleyince kesme derdi.

Ailenin üzerine Enpara almalısın. Gayet iyi ve masrafı olmayan kart.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…