Ön ödemeli kart önerisi

Auditorie

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bana internetten alışveriş yapmam için bir ön ödemeli kart lazım. Aidatı olmayan, hesap işletim ücreti gibi sebeplerle para yolmayan bir kart. Araştırdım biraz çoğu banka kartlarında hep bir sorun oluşmuş. Mesela Ziraat bankkartta ücret kesmiyoruz denildiği halde kesilmiş, bu durumu destekle konuşunca da bir sonuca varılmamış. Bir de Eyca kart diye bir şey buldum. Ama çok detaylı bir bilgi yok. Kullanan gören duyan olduysa bilgilendirsin lütfen.

Not: 18 yaşındayım liseden bu sene mezun oldum ama üniversite kazanamadım. Bunu yazmamın sebebi de bazı ön ödemeli kartlarda hangi üniversitede okuyorsunuz diye sorulması. Yani o tarz üniversite soran kartları önermeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum ben iş bankasının bankamatiğini çıkardım onu kullanıyorum. Sana da onu tavsiye ederim 18 yaşındaysan git bir tane çıkar değilsen Ebeveynlerinden birisiyle gidip alabilirsin. Hem her yerde ATMsi var hem ücret kesmiyor aidat almıyor hem de müşteri hizmetleri mükemmel

18 yaşındasın neden bir banka kartı almıyorsun? Ben açtırdığım günden itibaren kuruş ödemedim sadece havale ve eft ücreti var. Ön ödemeli bazı kartlarda aylık ücret kesiyor veya döviz alışverişlerinde komisyon kesiyor(ininal) bi' de kartın kendi maliyeti var. En mantıklısı bir banka hesabı açtırmak ve üzerinde isim olmayan kart talep etmek(20dk da tüm işlem tamam).

18 yaşındasın neden bir banka kartı almıyorsun? Ben açtırdığım günden itibaren kuruş ödemedim sadece havale ve eft ücreti var. Ön ödemeli bazı kartlarda aylık ücret kesiyor veya döviz alışverişlerinde komisyon kesiyor(ininal) bi' de kartın kendi maliyeti var. En mantıklısı bir banka hesabı açtırmak ve üzerinde isim olmayan kart talep etmek(20dk da tüm işlem tamam).
Ziraatten açmak istiyordum işte de nette okuyunca durduk yere para alıyorlar felan diye şikayetvar da almadım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı