Ön panel mikrofon jakı çalışmıyor

punishmentt

Hectopat
Herkese merhaba. Yeni bir oyuncu kulaklığı aldım, yeşil kulaklık jakı çalışıyor ama mikrofon jakı çalışmıyor. Yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ses sürücüsünün ara yüzünden. Ön panel ayarları mevcut. Orada ki menüleri deneyerek ayarlarınızı düzeltebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videoda ki gibi ön panel bağlı mı?
ASUS AC97 ve HD Audio ayarlarını da değiştirmeyi unutmayın.

Son düzenleme:
Sürücüleri sorunsuz bir şekilde kurdunuz mu?

Evet kurdum. Ama eksiklerim olabilir yardımcı olursanız sevinirim.

Kasanın arkasına tak sorun devam ederse kulaklıkta devam etmez ise kasada sorun vardır.

Arkapanele takınca jak çıkarıldı/takıldı hatası alıyorum.

Ses sürücüsünün ara yüzünden. Ön panel ayarları mevcut. Orada ki menüleri deneyerek ayarlarınızı düzeltebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videoda ki gibi ön panel bağlı mı?
ASUS AC97 ve HD Audio ayarlarını da değiştirmeyi unutmayın.

Kasada sorun yok. Ancak ya kullandığım ayrıştırıcı dandik, ya da ses kartım desteklemiyor. Çünkü mikrofonu tekli olarak takıp çalıştırdığımda ise ses çok az ve dipten geliyor. Son seste zor duyabiliyorum kendi sesimi.

Ön panel ayrıştırıcı ile çalışmıyor, normalde sorun yok ön panelde. Arka paneli kullanınca da sürekli jak çıkarıldı, jak takıldı deyip duruyor. Anlamadığım şey herkes ayrıştırıcıyı rahatça kullanırken benim kasamda neden çalışmıyor. Sadece tek bir jak bağladığımda çalışıyor.

Ayrıca bu linketi dönüştürücü iyi midir? Gamenote H2002D kullanıyorum çünkü, iyi performans için iyi ses kartı gerektiğini duydum. Gerekirse harici bir ses kartı alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı