Ön Panel USB 3.0 Destekli Anakart Önerisi

Hem ön panelin hem de anakartın USB 3.0 veya 2.0 desteğinin aynı anda olması lazım.
Ben şimdi ön panel USB 2 olan bir kasaya USB 3 anakart taksam. Ön USB 2 olarak arka da USB 3 olarak çalışmayacak mı yani? Böyle bir konu açtım herkez öyle olcak dedi ama

Kasanın ön panel bağlantısı usb3 olduğundan dolayı anakart tavsiyesi istemiş arkadaş ve haklıda vatan dahil birçok sitede çoğu ürünün özellikleri yazılmıyor
ben bildiğim üzere onlar ayrıda olsa çalışabilir yani biri USB 2 diğeri USB 3 olsada . ikiside kendi özellikleriyle çalışır.Ben şimdi ön panel USB 2 olan bir kasaya USB 3 anakart taksam. Ön USB 2 olarak arka da USB 3 olarak çalışmayacak mı yani? Böyle bir konu açtım herkez öyle olcak dedi ama

Ben şimdi ön panel USB 2 olan bir kasaya USB 3 anakart taksam. Ön USB 2 olarak arka da USB 3 olarak çalışmayacak mı yani? Böyle bir konu açtım herkez öyle olcak dedi ama

ben bildiğim üzere onlar ayrıda olsa çalışabilir yani biri USB 2 diğeri USB 3 olsada . ikiside kendi özellikleriyle çalışır.Ben şimdi ön panel USB 2 olan bir kasaya USB 3 anakart taksam. Ön USB 2 olarak arka da USB 3 olarak çalışmayacak mı yani? Böyle bir konu açtım herkez öyle olcak dedi ama
Arkada ki USB 3.0 lar çalışıyor . Önde ki USB 3.0 bağlantı kablosunun anakart da girişi yok o yüzden kullanılamıyor. 250 tl ye kadar önerebiliceğiniz bir anakart var mı arkadaşlar ?

Anakartlarda ön USB 2 bağlantısı kesin vardır. Kasadaki ön USB 2'leri bağlayabilirsin. Önemli olan ise USB 3. Kasadaki USB 3 bağlantısını anakarta bağlaman için anakartının ön USB 3 portuna sahip olması gerekir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı