Ön siparişle Galaxy M51 alınır mı?

3500-4000 TL arasında hangi telefon tercih edilmeli?

• Galaxy M51

• Mi Note 10 Lite

• Galaxy A71

• Realme 6 Pro

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Bütçe
3800
M51 3 güncelleme almayacak 2 tane alacak A S ve Note serisi alacak sadece Samsung belki sürpriz yapıp ekleyebilir ama sanmıyorum.

M51 3 güncelleme almayacak 2 tane alacak A S ve Note serisi alacak sadece Samsung belki sürpriz yapıp ekleyebilir ama sanmıyorum.
Orası kesin değil. M51 A serisi cihazlardan daha iyi donanımla geliyor, A serisi sayılır. M51 gibi çok satacak ve yüksek donanımla gelecek cihazlara da 3 sene verileceğini okudum Reddit'te. Mantıken de öyle zaten.

Bu arada yeni sipariş verdiyseniz hediye kulaklık alamayacaksınız. 2 bin stok ile sınırlıydı. 1-2 günde bitti zaten. Gelince niye kulaklık yok diye sürpriz yaşamayın.

Orası kesin değil. M51'a serisi cihazlardan daha iyi donanımla geliyor, a serisi sayılır. M51 gibi çok satacak ve yüksek donanımla gelecek cihazlara da 3 sene verileceğini okudum Reddit'te. Mantıken de öyle zaten.

Bu arada yeni sipariş verdiyseniz hediye kulaklık alamayacaksınız. 2 bin stok ile sınırlıydı. 1-2 günde bitti zaten. Gelince niye kulaklık yok diye sürpriz yaşamayın.

Ben 15 Eylül'de verdim siparişi artı 2000 stok bilgisilni nereden aldınız çünkü Samsung Türkiye 25 Eylül'e kadar verilen bütün siparişler için geçerli olduğu bilgisini paylaştı.

Ben 15 Eylül'de verdim siparişi artı 2000 stok bilgisilni nereden aldınız çünkü Samsung Türkiye 25 Eylül'e kadar verilen bütün siparişler için geçerli olduğu bilgisini paylaştı.
Sorulan sorularda cihaz size ulaştıktan sonraki 15 gün içerisinde sizlere ayrı bir şekilde renk ayırt edilmeden beyaz şekilde gönderileceği yazmakta. 24 Eylüle kadar da süresi varmış. Yani herhangi bir limit yok gibi gözüküyor.

Sorulan sorularda cihaz size ulaştıktan sonraki 15 gün içerisinde sizlere ayrı bir şekilde renk ayırt edilmeden beyaz şekilde gönderileceği yazmakta. 24 Eylüle kadar da süresi varmış. Yani herhangi bir limit yok gibi gözüküyor.
Ben cihaz ile birlikte gönderilecek olarak okumuştum.
Ben cihaz ile birlikte gönderilecek olarak okumuştum.
Cihaz ve kulaklık beraber geldi sorun yok ama işlemci 730G olması gerekmezmi programda sadece 730 gözüküyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20201005-173919_AIDA64.jpg
    Screenshot_20201005-173919_AIDA64.jpg
    70,9 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleme:

Geri
Yukarı