Ön vites atılamıyor

TALİANT

Hectopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
21 vites bir bisiklet var bu bisikletin arka viteslerinde sorun vardı bunları kolayca yaptım sorun yok. Ancak ön vitesde en büyük ruble yani 1.rubleye vites atmak istdiğimde 3-2 rahat iniyor ancak 2-1 geçmiyor 1 tam geçerken zincir takılıyor ve vites düşmüyor bunun sorunu nedir 2 tane vida var bunlarla mı olacak? Bir de vites kolunun orada vidayı çeviriyorlar benim vitesimin kolunda öyle bir şey yok (ön aktarıcı zincire değerek ses çıkarıyor bunu nasıl engellerim) ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ön aktarıcıya gelen tel ile oynayacaksınız. Ön aktarıcıda da 2 tane vida vardır bunları sıkıp gevşeteceksiniz. Ayar tutmuyorsa ön aktarıcıya gelen teli önce vidayı açıp biraz sıkılayın ondan sonra çözülecektir.

Ön aktarıcıya gelen tel ile oynayacaksınız. Ön aktarıcıda da 2 tane vida vardır bunları sıkıp gevşeteceksiniz. Ayar tutmuyorsa ön aktarıcıya gelen teli önce vidayı açıp biraz sıkılayın ondan sonra çözülecektir.
Hocam vidaların hangisi kullanmalıyım bide teli gevşetsem bir sorun olurmu ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam ben bunu kaç kere izledim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam şimdi benim vites kolunun orda vida yok ben bu tel ayarı nerden yapcam

Geri
Yukarı