Önce Discord bozuldu ardından telefonu hacklediler

En baştan söyleyeyim. İster inanin ister inanmayın. Discord'da birisi 10 davete Boost'lu Nitro alacağım sunucuya gel dedi. %99 scammer server dedim bende. İlla tutturdu gel, gel Nitro alacağım. Sonra tamam deyip sunucuya girdim. Bir baktım kanıtlar kanalında alanları etiketliyorlar ve rozetlerine bakınca çoğu bugün Nitro almış. 10 davet yaptım, eğer anında Nitro'yu almak istiyorsan 22 davet yap dedi. Bende yaptım sonra herkesin DM SS'in at dedi. Sonra ben atmaya başladım. SS alıyorum hep aynı SS gidiyor. Sonra fark ettim ki SS almiyormus.

Sonra SS atamıyorum demeye başladım. Onlarda inanmadı. Davetleri sildiler. İngilizce küfür edip scammer demeye başladım. Sonra attığım mesajlar kendi kendine silinmeye başladı. Birden telefon bayağı yavaşladı. Kendi kendine beyaz isimsiz uygulamalar yüklenmeye başladı. Gitgide çoğalıyordu. Bu iki olayda üst üste gelince sinir krizi geçirdim. Deprem gibi ne oldu ne bitti anlayamadım.

Telefonu kapatıp kapat + ses kıs tuşuyla sıfırlamak zorunda kaldım. O kadar SS, oyundaki skinlerim ve bazı hesaplarda gitti. Ve dahası da... Başka yapacağım bir şey yoktu. Nasıl birden hacklediler o bir yana biri illa şunu yapacağım, edeceğim, olacak dese illa yapıyor. Bu zoruma gitmeye başladı. Canı isteyen nasıl bunu yapıyor anlamıyorum. Tüm şifreleri değiştirdim daha da yapmam gereken bir şey var mı?
Şu nitro ne işe yarıyor da bütün bilgilerinizi riske atacak enayilikler yapabiliyorsunuz? Az akıllı olun, kimse durduk yere bedavadan bir şey vermez, Özellikle o şey kendi malı değilse.

Şahsen sunucularda atılan birtakım "RAT"lı fotoğraf ve videolar bulunmakta.

Hocam fotoğraf atmışlardı Spoiler'lı ona tıkladım. Ama asla linke tiklamadim.

@LOSTNT 2FA açarken yedek kod vermiyor mu? O yedek kodları bir kenara kayıt edin. Telefona erişimi kaybederseniz de tekrardan açardınız. Kaldı ki hesaba erişiminizi kaybetmediğiniz sürece istediğiniz zaman 2FA doğrulamasını kapatabiliyorsunuz.
Ben denediğimde yoktu hocam. 2 yıl önce. Yeni gelmişse bilmiyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı