Bilgisayarımı hacklediler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam hemen hesaplarınızın şifresini değiştirseydiniz. Ben öyle yaptım.

Raporlayacağım seni. Kimseye hakaret etmeye hakkın yok.

Her zaman antivirüslerle virüsleri yenemezsin.
Felsefik yuvarlak söz söyledim artık karşı çıkılamam bakışı.
1686484111070.png

Siler kardeşim çok da güzel siler, dandiriğinden bir virüs yemiş adam 10 sayfadır hepiniz felsefe yapıyorsunuz.

Konunun her yerinden buram buram cahillik akıyor Kaspersky ISOsu atan arkadaş dışında da evet siliyor sen virüsü ne sanıyorsun onu söyle.
En temizi format demiş zaten. Virüs programı üyeliğim de var beni de birkaç kere korumuştur. Ama içim rahat etsin istersem ben de format atarım.

Hocam hemen hesaplarınızın şifresini değiştirseydiniz. Ben öyle yaptım.

Raporlayacağım seni. Kimseye hakaret etmeye hakkın yok.
Polisi ara bence

Yaptık bir hata ne yapalım? Hemen hakaret etmeye çalışıyorsunuz.

Oyun hilesi indirmiştim. Dosyayı açınca bir anda sistemimi kontrol etmeye başladılar. RAT yedim galiba. Hemen interneti kesip bilgisayarı kapattım. Bu virüsten nasıl kurtulabilirim?

Merhaba bende RAT yemiştim RAT'ı temizlemek için Malwarebytes kullanabilirsiniz gayet iyi temizliyor. Gmail vesaire browser cookielerinizi almış olabilirler bu yüzden aklınıza ne geliyorsa iki aşamalı doğrulama ve şifre değiştirin.

108 mesaj boyunca yaşananlar

-Kardeşim format at

-Olmaz 800 gb oyunlarım gider

-Kardeşim virüs programı ile tarat

-Arkadaşlar virüs programı her virüsü silmez

-İnternet yokken nasıl virüs programı indireyim

-Kardeşim format atsana işte

-Olmaz 800 gb oyunlar gider

Ama sonunda format atmışsın. Zaten bundan başka şekilde de kurtulamazsın geçmiş olsun.

Merhaba bende RAT yemiştim RAT'ı temizlemek için Malwarebytes kullanabilirsiniz gayet iyi temizliyor. Gmail vesaire browser cookielerinizi almış olabilirler bu yüzden aklınıza ne geliyorsa iki aşamalı doğrulama ve şifre değiştirin.
Hocam değiştirdim tüm hesapların şifrelerini. Ama yine de adamın yaptığı suç.

108 mesaj boyunca yaşananlar

-Kardeşim format at

-Olmaz 800 gb oyunlarım gider

-Kardeşim virüs programı ile tarat

-Arkadaşlar virüs programı her virüsü silmez

-İnternet yokken nasıl virüs programı indireyim

-Kardeşim format atsana işte

-Olmaz 800 gb oyunlar gider

Ama sonunda format atmışsın. Zaten bundan başka şekilde de kurtulamazsın geçmiş olsun.
Aynen kurtuldum.

Yaptık bir hata ne yapalım? Hemen hakaret etmeye çalışıyorsunuz.
Yaptık bir hata olduğunu mu düşünüyorsunuz mevzuyu? Herkesin başına gelebilir lakin buradaki insanların sunduğu çözümlere diretip sizin istediğiniz tarzda bir çözüm sunanı görmezden gelişiniz mevzu. Benim de çok deneyimim var bu konuda ama hiçbir zaman kesin bir dille konuşamam. Yazılanları güzelce okuyup gerekeni yapacaksınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı