Önce silinmiş sonra biçimlendirilmiş USB'den veri geri getirme

Esraözde

Centipat
2 tane USB belleğimin içindeki ses kayıtlarımı önce sildim, sonra biçimlendirdim. O zamanlar PC'de yedekleri vardı. Şimdi PC'yle ilgili bir sorun olduğundan bu ses kayıtlarına var. USB'lerim 16 GB ve içindeki ses kayıtları toplam 9-10 GB vardı. Hangi yöntemle bunları geri getirebilirim? Benim için çok önemli verileri daha fazla kaybetme riski olmayan yöntemler olursa iyi olur o yüzden.

İnternette bulunan dosya kurtarma programlarını deneme süresini aktif ederek kullanabilirsin. Crack yapmanı önermem. Önerim EaseUS ve Recuva.

Üstteki arkadaşın tam aksine crack yapmanı öneririm. Ücretsiz veri kurtarma programları iş görmez.

Crack yapmasını tavsiye etmiyorum çünkü her şey olabilir. Deneme sürümlerini kullanabilir. Ayrıca Technopat Crack önermiyor. Ama çok pahalı o sorun yapıyor.

Crack yapmasını tavsiye etmiyorum çünkü her şey olabilir. Deneme sürümlerini kullanabilir. Ayrıca Technopat Crack önermiyor. Ama çok pahalı o sorun yapıyor.

Ben technopat adına konuşmuyorum, kendim adına yardım için konuşuyorum. (Cezası varsa da kabulümdür) Deneme sürümü kullanılan veri kurtarma programları kafasına göre dosya gösterip, lisans satın alınca o dosyalar gözükmüyor nedense. Bir de deneme sürümü ile sınırlı sayıda dosya kurtarabiliyor.

Hiç biri de fazla bir işe yaramaz. Şansına bir kaç şey kurtarırsın. Biçimlendirme esnasında tüm verilerin üzerine yazılmış oluyor.

Ben technopat adına konuşmuyorum, kendim adına yardım için konuşuyorum. (Cezası varsa da kabulümdür) Deneme sürümü kullanılan veri kurtarma programları kafasına göre dosya gösterip, lisans satın alınca o dosyalar gözükmüyor nedense. Bir de deneme sürümü ile sınırlı sayıda dosya kurtarabiliyor.

Sen bilirsin. Kimseye karışamam.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı