Önceden 720p60FPS izleyebilirken simdi izlenmiyor

RegoslaX

Hectopat
Daha fazla  
Önceden 720p60FPS iizleyebilirken simdi izleyemiyorum. Daha dün akşama kadar filmleri, viedolari kesintisiz izleyebilirken şimdi izleyemiyorum. Sebebi nedir? Nasıl çözerim?
ISS: Vodafone.

Bilmem. Müşteri Hizmetleri diye bir şey varmış onları arıyormuşsun derdini falan anlatıyormuşsun işte onlar yardımcı oluyorlarmış.

Bende 50Mbps Vodafone kullanıyorum. Şu günler yarı yarıya hız alıyorum sebebini sorduğumda genel yoğunluk diyorlar.

Bilmem. Müşteri Hizmetleri diye bir şey varmış onları arıyormuşsun derdini falan anlatıyormuşsun işte onlar yardımcı oluyorlarmış.
Yok o öyle değil olmuyorlarmış. Mizah seviyeniz tavan onu bizde akıl ediyoruz.Dalga geçer gibi bide mesaj yazıyorsunuz. Ben derdimi yazdım. Yardım etmiycekseniz konuyu kirletmeyib.

Screenshot_1.png

Yok o öyle değil olmuyorlarmış. Mizah seviyeniz tavan onu bizde akıl ediyoruz.Dalga geçer gibi bide mesaj yazıyorsunuz. Ben derdimi yazdım. Yardım etmiycekseniz konuyu kirletmeyib.
Dalga mı geçiyorsunuz? Hiçbir değer verilerinizi paylaşmayıp size Müşteri Hizmetlerini aramanızı söyledim. Derdin ne anlamayadım.

Bilmem. Müşteri hizmetleri diye bir şey varmış onları arıyormuşsun derdini falan anlatıyormuşsun işte onlar yardımcı oluyorlarmış.

Bende 50Mbps Vodafone kullanıyorum. Şu günler yarı yarıya hız alıyorum sebebini sorduğumda genel yoğunluk diyorlar.

Some Vodafone problems 100 Mbps 70 alıyorum gerçi altyapı 80'e kadar destekliyor bir aralar da çok kesinti oluyordu şimdi sorun yok.

Dalga mı geçiyorsunuz? Hiçbir değer verilerinizi paylaşmayıp size müşteri hizmetlerini aramanızı söyledim. Derdin ne anlamayadım.

O zaman öyle diyebilirdiniz. Kusura bakmayın yazmadığım için. Vodafone net 8Mbps paket. Speedtest 8Mbps alırken şimdi 1.25 Mbps alıyorum. Bir sorun oldugunu düşünüyorum bununda bunada yansıdığını dusunuyorum.

O zaman öyle diyebilirdiniz. Kusura bakmayın yazmadığım için. Vodafone net 8Mbps paket. Speedtest 8Mbps alırken şimdi 1.25 Mbps alıyorum. Bir sorun oldugunu düşünüyorum bununda bunada yansıdığını dusunuyorum.
Hat değerlerinizi bi' paylaşın sonra da Vodafone Müşteri Hizmetlerini ararsınız hocam.

Geri
Yukarı