Önceden açılan oyunlar şimdi açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 7

Birgaripinsan

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, geçen ay counter ve Zula yüklemiştim. Oynadım HDD de yer kalmadı diye sildim bugün ikisini de aynı şekilde yukledim ama açılmıyorlar. CS1.6 da açılışta resim geliyor ama hemen yeşil çerçeveli siyah ekran geliyor ve öyle kalıyor. Zula da ise bellek read olamadı sonra exe çalışmayı durdurdu hatası veriyor nasıl çözebilirim bunları.

Dostum yüklemeden yana sorun yok daha demin awast yükledim virüs taraması yaptım virüs çıkmadı senin program ismini verirsen onunla deneyeyim.

Dostum yüklemeden yana sorun yok daha demin awast yükledim virüs taraması yaptım virüs çıkmadı senin program ismini verirsen onunla deneyeyim.

O zaman yoktur benim dediğim araç sality virüsleri için yazılmış araç sality virüsü olsa hiçbir şekilde antivirüs kurulmaz neyse dostum bende çözemedim cozersen yazarsın bende merak ettim.

Ama denerim dersen Kaspersky'nin sality Killer aracı var onla tarayabilirsin.

5-6 saat sürüyor bir tarama.

Merhaba bilgisayarımda daha önce goose goose duck oyununu oynyordum ama bir gün oyunu açık bırakıp dışarı gittim. Döndüğümde oyun bozulmuştu. Oyunu silip yeniden kurdum ama bu kez de açıldığı halde ekranıma düşmüyor. Sadece kapatma tuşu ve alta al tuşu çıkıyor. Başka uygulamalardan yüklemeyi de denedim ama olmadı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…