Önceden düz ve yumuşak olan saçlar kıvırcık ve kabarık oldu

FousterCamP

Hectopat
Yer
Kaer Morhen
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: Asus GT 1030
İşlemci: Intel Pentium G4400
RAM: Gskill 8 GB 2400 mHz
Anakart: Asus Prime H310M-K
Meslek
Öğrenci
Saçlarim ilkokul ve ortaokulda düzdü ama şimdi lise zamanlarımda kıvırcık oldu ve doğru düzgün şekil almıyor. Saçlarımı eski haline döndürmek için bir yol var mıdır? Teşekkürler şimdiden.

Keratin bakımı düzleştirme amaçlı yapılabilir. Fakat aylar geçtikten sonra normal hâle döner. (Aylar kelimesi kullanmanın sebebi, keratin bakımının kalitesinin çok değişken olması.)
Keratin bakımı düzleştirme amaçlı yapılabilir. Fakat aylar geçtikten sonra normal hâle döner. (Aylar kelimesi kullanmanın sebebi, keratin bakımının kalitesinin çok değişken olması.)

Hocam keratini biliyorum ama dediğim gibi önceden saçım dümdüzdü doğal haliyle. Keratin falan yapmadan önceki haline getirmenin bir yolu yok mu?

Hocam keratini biliyorum ama dediğim gibi önceden saçım dümdüzdü doğal haliyle. Keratin falan yapmadan önceki haline getirmenin bir yolu yok mu?
Saçınız eskisine göre o şekilde bir değişime uğramış olabilir, bende de oldu. Fakat, herhangi bir bakım işlemi olmadan o hâle getirmenin yolu olduğunu sanmıyorum.

Duş alırken saçların köpüklüyken tara, kuruttuktan sonra bastırması ve sıcak tutması için ceketinin şapkasını, kapuşonlunun şapkasını vs. kafana geçirip bastır, ne kadar uzun kalırsa o kadar iyi olur. Hem dümdüz yapar hem sıcak tutar. Uyurken, uyuduğun taraftaki saçlarını düzeltip üstüne yat bu şekilde yap 1 ay içerisinde düzleşir. Bende aynısı olmuştu bunları yapıyorum şu an dümdüz

Geri
Yukarı