Çözüldü Önceden indirilmiş Valorant Buff'a atılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

OverFireable

Kilopat
Makaleler
10
Yer
Karabük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus TUF 6900XT OC Edition / AMD Ryzen 7 5800x3D / Kingston Fury Renegade RGB 2x16 3600Mhz CL16 / Asus ROG STRIX B550-XE / Samsung 980 Pro / Kioxia Exceria Plus G3 2TB / Phanteks P600s / Corsair RM850x 850 watt 80+ gold / Arctic Liquid Freezer II 360
Başlık pek anlaşılır olmasa da benim demeye çalıştığım şey ben önceden Valorant indirdim, şimdi Buff'a geçirmek istiyorum Buff'tan en baştan indirmeden kullanabilir miyim?

Çözüm
Hocam sanırım siz Buff'a Valorant hesabınızı bağlanmaktan bahsediyorsunuz. Eğer bundan bahsediyorsanız böyle bir şey yapmanıza gerek yok. Buff'ı açıp arkaya atın, oyuna girip ranked veya unranked oynayın program algılıyor zaten. Yeni hesap falan açmaya gerek yok.
Hocam sanırım siz Buff'a Valorant hesabınızı bağlanmaktan bahsediyorsunuz. Eğer bundan bahsediyorsanız böyle bir şey yapmanıza gerek yok. Buff'ı açıp arkaya atın, oyuna girip ranked veya unranked oynayın program algılıyor zaten. Yeni hesap falan açmaya gerek yok.

Çözüm
Arkadaşlar galiba BUFF indirme uygulaması değilmiş soruyu şöyle düzeltiyim indirme uygulaması değilse: Kendi sitesinden indirilmiş Valorant'ta yaptığım BUFF görevlerini BUFF kendiliğinden sayar mı?
Teşekkürler hocam

Hocam CS:GO'da ölüm maçı sayıyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı