Epic Games Önceden sepete eklenen oyunlar yaş sınırlamasına rağmen alınabilir mi?

Vengeance1000

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, hiç anlamadığım bir şekilde Epic Games +18 yaş uyarısı vermeye başladı. Bu sorun sadece tek bende yok forumda başkaları da +18 uyarısı ile ilgili konu açmışlar. Her neyse ben bu hatayı vermeden önce istek listesi veya sepete almak istediğim o 2 oyunu eklmeiştim. (God of War ve Mass Effect legendary Edition.)

Önceden ekledim ya ben şimdi o oyunları satın alsam ve oyunlar kütüphaneme geldiğinde oynayabilir miyim? Yani "kullanılamaz" veya "yasaklandı" gibi hatalar vermez değil mi kütüphanemde?

Merhaba, hiç anlamadığım bir şekilde Epic Games +18 yaş uyarısı vermeye başladı. Bu sorun sadece tek bende yok forumda başkaları da +18 uyarısı ile ilgili konu açmışlar. Her neyse ben bu hatayı vermeden önce istek listesi veya sepete almak istediğim o 2 oyunu eklmeiştim. (God of War ve Mass Effect legendary Edition.)

Önceden ekledim ya ben şimdi o oyunları satın alsam ve oyunlar kütüphaneme geldiğinde oynayabilir miyim? Yani "kullanılamaz" veya "yasaklandı" gibi hatalar vermez değil mi kütüphanemde?

Oynayabileceğinizi sanmıyorum yaş kısıtlamasından kaynaklı yeni hesap açmanır gerekir.

Rica ederim bence yükleyip deneyin kesin sonucu ancak o şekil bulabilirsiniz.

Sonuca ulaşabildiniz mi hocam.

Forumda başkaları da benimle aynı durumu yaşamış. İstek listesine ekleyip oradan da sepete ekleyince oyun satın alınıyor.
Mesela bugün ücretsiz verilen Fallout da +18'di. Arama motoruna sadece Fallout yazdım ve oradan istek listesine ekleyip satın aldım. Oyunu aldıktan sonra giriş falan da yaptım. Başka +18 oyunlarına indirip denedim bir sıkıntı karşılaşmadım. (Şimdilik)
Yani kısacası istek listesine ekleyip ondan sonra sepete ekleyince mağaza sayfasına girmeden oyun satın alınıyor.

Forumda başkaları da benimle aynı durumu yaşamış. İstek listesine ekleyip oradan da sepete ekleyince oyun satın alınıyor.
Mesela bugün ücretsiz verilen Fallout da +18'di. Arama motoruna sadece Fallout yazdım ve oradan istek listesine ekleyip satın aldım. Oyunu aldıktan sonra giriş falan da yaptım. Başka +18 oyunlarına indirip denedim bir sıkıntı karşılaşmadım. (şimdilik)
Yani kısacası istek listesine ekleyip ondan sonra sepete ekleyince mağaza sayfasına girmeden oyun satın alınıyor.

Teşekkür ederim hocam.

Geri
Yukarı