Çözüldü Önceden yazdığım mesaj her bir saatte sıfırlanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

unnamedington

Megapat
Makaleler
27
Dün akşam saat 23:30'da "Uygulamaların Lite ile Standart versiyonu arasında ne kadar fark vardır?" adındaki konuya gönderi paylaşmıştım. Ardından saat 18:30 civarında konuya baktığımda gönderinin bir dakika önce atıldığını gördüm. Altı dakika önce baktığımda ise mesajın yeniden gönderildiğini gördüm. Her bir saatte gönderilmeye devam ediyor.

Sorunun yaşandığı konu:
  • Neden sürekli olarak mesajım her bir saatte yeniden gönderiliyor?

Hata.png

Son düzenleme:
Çözüm
Konu sahibi olan @Turgineer online durumunu herkese gösteriyor. Bu durumda online olması gerekirdi.
Konularımı öne çıkartırken böyle bir sorunun olduğunu görmüştüm. Sanırım öne çıkarma sistemi sondaki mesajı beğenileri silmeden tekrar atmasıyla çalışıyor.

Az önce konumu öne çıkardım:
Screenshot_20200629-130501_Opera.jpg
Aynı sorun çok eskiden yazdığım bi' mesajda oldu. Dün yazmışım gibi gözüküyor. Konu sahibi uzun süredir foruma girmiyor, acayip.

Şu anda bu sorun ile karşılaşmamam çok garip. Fakat önceden olduğunda bu sorun neyden kaynaklanıyordu?

Bu sorun bende de yaşanıyor mesela bir konuya cevap yazıyorum fakat 10 dakika sonra konuya baktığımda cevabım yok olmuş oluyor. @unnamedington bu sizde de oluyor mu?
Gün içerisinde yaşanan bir sunucu hatasından olabilir gibi. Şu anda bende yaşanmıyor. Yarın veya ondan sonraki gün tekrardan kontrol etmen gerekiyor.

Konu sahibi olan @Turgineer online durumunu herkese gösteriyor. Bu durumda online olması gerekirdi.
Konularımı öne çıkartırken böyle bir sorunun olduğunu görmüştüm. Sanırım öne çıkarma sistemi sondaki mesajı beğenileri silmeden tekrar atmasıyla çalışıyor.

Az önce konumu öne çıkardım:
Screenshot_20200629-130501_Opera.jpg

Çözüm
Normalde konumuzda gönderiler olsa dahi öne çıkarma şansımız bulunuyor mu? Öne çıkarma sistemini, eğer gönderi almayan bir konumuz varsa onun için kullanabileceğimizi biliyordum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı