Önceki Windows yüklemeleri silinirse ne olur?

AyarsıZZ

Hectopat
Makaleler
1
Disk temizlemeye girdiğim zaman karşıma "önceki Windows yüklemesi (yüklemeleri)" diye bir şey çıkıyor. Bilgisayarımda Windows 10 kullanıyorum ve sonradan yükseltmedim. Direkt olarak Windows 10 kuruldu. 19.2 GB yer kaplıyormuş, silsem bir şey olur mu? Windows güncellemelerini çok uzun bir süredir yapmıyordum, 1 hafta önce yaptım güncellemeleri, bilgisayar o güncellemelerden önce geri yükleme noktası oluşturmuş olabilir mi?

Sistem;
GTX 1660 Super.
R5 3500X.
2x8 CL 3200 MHz RAM.
Gigabyte B450M-H.

Disk temizlemeye girdiğim zaman karşıma "önceki Windows yüklemesi (yüklemeleri)" diye bir şey çıkıyor. Bilgisayarımda Windows 10 kullanıyorum ve sonradan yükseltmedim. Direkt olarak Windows 10 kuruldu. 19.2 GB yer kaplıyormuş, silsem bir şey olur mu? Windows güncellemelerini çok uzun bir süredir yapmıyordum, 1 hafta önce yaptım güncellemeleri, bilgisayar o güncellemelerden önce geri yükleme noktası oluşturmuş olabilir mi?

Sistem;
GTX 1660 Super.
R5 3500X.
2x8 CL 3200 MHz RAM.
Gigabyte B450M-H.
Sürekli sildiğim şeylerdir. Kesinlikle silinmelidir. Geri yükleme ile alakalı da değildir.

Siz sürüm yükselttiğinizde eski sürümünüze geri dönmenizi sağlayan dosyalardır.
Eğer geri dönmeyi düşünmüyorsanız diskine fazla yer kaplar. Silmeniz tavsiye edilir.

Geri
Yukarı