Öne çıkar butonu çalışıyor mu?

michealdoge

Hectopat
Yer
Müzik arıyor.
Daha fazla  
Açtığım konularda öne çıkarma butonu görüyorum. Mesela çözülemeyen konularda öne çıkar seçeneği ile çözülebilir konular. Ama tam anlamadım. Bu buton çalışıyor mu çalışmıyor mu? Çalışıyorsa da öne çıkarılan konular nerede gözüküyor? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki gercekten one cikiyor mu? Yeni gelenlerle arasinda bir fark gozetilip, oncelik veriliyor mu?

Onceki aylarda actigim konulara, birkac gun ustuste one cikar dedim. Biraktim sonunda yenilemeyi.

Öne çıkarmak ile aslında konuya yeni bir mesaj yazmak aynı işlevi görüyor. Öne çıkardığınızda kategoride en son mesaj yazılan konuların olduğu yerde, ana sayfada ve sağ tarafta sizin konunuz da gözüküyor. Öne çıkarılan konular için ek bir bölüm yok yani.

Yeni açılan konular, yeni konular bölümünde gözüküyor ama öne çıkarılanlar sadece yeni mesajlarda gözüküyor.

Örnek olarak sayfanın yanında gözükmesi:

yenimesajlar.png

Kategori sayfasında gözükmesi:

kategori.png

Bir de şu sayfadaki yeni mesajlar bölümünde gözüküyor:

Evet, dediginiz gibiymis. Yine rastgele bir havuz sistemine girmis gibi oluyor. Sanirim zamanla bu konuda bir iyilestirme yapilir. Bu konuya mesaj yazdiktan sonra; baska konuda, iyilestirme talep edildigini gordum.

Çok fazla mesaj gönderildiğinden dolayı yeni mesajlar kısmında konular pek uzun süre kalamıyor. Kategori sayfalarında yine de yeterli süre boyunca konunuz kalacaktır diye tahmin ediyorum.

Öne çıkarma özelliğinden başka Sorular özelliği de kullanabilir. Konunuz "Soru" olarak açıldıysa ve çözülmediyse aşağıdaki sayfada gözüküyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı