Öne çıkarılan çizimler vitrinindeki çizimi vitrine nasıl sığdırırız?

217099

Kilopat
Makaleler
5
Yer
‏‏‏‏‏‏‏‏
Arkadaşlar biliyorsunuz normal çizim vitrininde bu şeyi yaparken çizim eklerken bir kod yazıyoruz tarayıcıdan, sağ tık > 'Console' kısmında.
Fotoğraflarla anlatayım;

Screenshot_2.png

Bu normal çizim vitrini. Gördüğünüz gibi vitrinin etrafında ince ve mavi çizgi var. Tam olarak vitrine sığmış bu çizim. Bu çizimi yüklerken dediğim kodu yazdım konsol kısmına.
Fakat 'öne çıkarılan çizimler vitrini' kısmında bu olmuyor.

Screenshot_1.png

Gördüğünüz gibi, mavi kısımlara tam sığmıyor. Bunu da buraya sığdırmak için bir kod var mı?
Bu arada normal vitrin ile bu vitrinin boyutları falan aynı. Önceden alttaki çizimi ana vitrinimde kullanıyordum.

Ben bu videodan yaptım açıklamada kod var ve nasıl yapacağın da videoda anlatılıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben bu videodan yaptım açıklamada kod var ve nasıl yapacağın da videoda anlatılıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Olmadı. Zaten aynı kod ile önceden denemiştim bunu.
Belki öne çıkarılan çizimler vitrininde çalışmıyordur bu şey.

Olabilir, daha önceden yapmış mıydınız vitrin fotoğrafını.
Evet, daha önce normal vitrinde kullanmıştım ve tam sığmıştı.
Aynı şekilde bazı fotoğraflar da denedim önceden normal vitrinde kullandıklarımdan. Öne çıkan çizimler vitrininde sorun var muhtemelen.
Şu anlık böyle kullanıyorum, belki ileride öne çıkan çizimler vitrini için de bir kod bulurlar :D .

Evet, daha önce normal vitrinde kullanmıştım ve tam sığmıştı.
Aynı şekilde bazı fotoğraflar da denedim önceden normal vitrinde kullandıklarımdan. Öne çıkan çizimler vitrininde sorun var muhtemelen.
Şu anlık böyle kullanıyorum, belki ileride öne çıkan çizimler vitrini için de bir kod bulurlar :D .

Acaba GIF bozuk olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı