Önemli anları kaydeden program tavsiyesi

Gerek

Hectopat
Makaleler
1
Kastettiğim şu: Mesela Valorant’ta bir maçta ace atıyorum ya da 3-4 kill alıyorum ama sıradan bir şekilde değil yani, reflex vuruşlarım vs. olduğunda özellikle. Neyse bunları kaydetmek istiyorum ancak şu bana göre deği, programı maç başında başlat iyi anları kaydetsin vs. yani bu tarz konsantrasyonumu bozacak bir harekete girmek istemiyorum. Kastettiğim otomatik klip alan bir program, mesela şu programlar söylediğim işe yarıyor mu: NVIDIA’nın GeForce uygulaması (alt+Z atınca ekrana gelen), ya da adını bolca duyduğum direk Valorant’la alakalı olan blitz diye bir uygulama varmış, onun böyle bir özelliği var mı? Yoksa bildiğiniz bir program önerir misiniz? Dün çok güzel bir an yakalamıştım hani normalde de sıkça yakalıyorum ama boşa gidiyor yani, 1 vs 5 atarken gidip kayıt programı başlatamam da tabii ki.

Son düzenleyen: Moderatör:
Window 10 kullanıyorum hocam :D, neden öyle dediniz ki.

1607590119811.png

Pardon kusura bakmayın sanırım telefondan yazıyorsunuz. :D, Windows+g>ayarlar>kısayollar>kaydı başlat/durdur veya son 30 saniyeyi kaydet kısmına kısayol atayabilirsiniz.

Kastettiğim şu: Mesela Valorant’ta bir maçta ace atıyorum ya da 3-4 kill alıyorum ama sıradan bir şekilde değil yani, reflex vuruşlarım vs. olduğunda özellikle. Neyse bunları kaydetmek istiyorum ancak şu bana göre deği, programı maç başında başlat iyi anları kaydetsin vs. yani bu tarz konsantrasyonumu bozacak bir harekete girmek istemiyorum. Kastettiğim otomatik klip alan bir program, mesela şu programlar söylediğim işe yarıyor mu: NVIDIA’nın GeForce uygulaması (alt+Z atınca ekrana gelen), ya da adını bolca duyduğum direk Valorant’la alakalı olan blitz diye bir uygulama varmış, onun böyle bir özelliği var mı? Yoksa bildiğiniz bir program önerir misiniz? Dün çok güzel bir an yakalamıştım hani normalde de sıkça yakalıyorum ama boşa gidiyor yani, 1 vs 5 atarken gidip kayıt programı başlatamam da tabii ki.
Outplayed uygulamasını indirin.

Kastettiğim şu: Mesela Valorant'ta bir maçta ace atıyorum ya da 3-4 kill alıyorum ama sıradan bir şekilde değil yani, reflex vuruşlarım vs. olduğunda özellikle. Neyse bunları kaydetmek istiyorum ancak şu bana göre deği, programı maç başında başlat iyi anları kaydetsin vs. yani bu tarz konsantrasyonumu bozacak bir harekete girmek istemiyorum. Kastettiğim otomatik klip alan bir program, mesela şu programlar söylediğim işe yarıyor mu: NVIDIA'nın GeForce uygulaması (alt+Z atınca ekrana gelen), ya da adını bolca duyduğum direk Valorant'la alakalı olan Blitz diye bir uygulama varmış, onun böyle bir özelliği var mı? Yoksa bildiğiniz bir program önerir misiniz? Dün çok güzel bir an yakalamıştım hani normalde de sıkça yakalıyorum ama boşa gidiyor yani, 1 vs 5 atarken gidip kayıt programı başlatamam da tabii ki.

İnsights GG programını deneyebilirsiniz arka planda çalışıyor siz oyunu bitirdikten sonra programdan maç analizi maç kaydına bakabiliyorsunuz maç kaydında size aldığınız killer'i olduğu dakikaları işaretliyor ve klip alma özelliği sunuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı