Önerdiğiniz Assassin's Creed oyunu var mı?

Kesinlikle AC2-Brotherhood ve Revelations'ı al. Duruma göre Syndicate ve Unity de alınabilir. Odyysey veya Origin'e de bakabilirsin. Ama AC2'e mutlaka bak. Enfes bir oyundur ve bugün bile yaşlanmadı.

Kesinlikle AC2-Brotherhood ve Revelations'ı al. Duruma göre Syndicate ve Unity de alınabilir. Odyysey veya Origin'e de bakabilirsin. Ama AC2'e mutlaka bak. Enfes bir oyundur ve bugün bile yaşlanmadı.

Biraz inceledim az önce videolardan ve oynanışlardan, AC2'nin grafikleri maalesef bana çok kötü geldi, sanırım Black Flag satın alacağım, indirim bitene kadar düşüneceğim fikriniz için teşekkürler.

Biraz inceledim az önce videolardan ve oynanışlardan, AC2'nin grafikleri maalesef bana çok kötü geldi, sanırım Black Flag satın alacağım, indirim bitene kadar düşüneceğim fikriniz için teşekkürler.

Yani siz bilirsiniz hocam. Black Flag de güzeldir hatta piyasadaki en iyi deniz korsanı oyunu bile denilebilir.

2 tane almayı düşünüyorum, birisi Black Flag ama ikinci alacağım hangisi olacak bilmiyorum, indirimin bitmesine saatler kaldı.

Rogue bu serinin en çok gemi görevinin olduğu oyunuymuş sanırım siz ne düşünüyorsunuz Rogue alınır mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı