Önerdiğiniz Chrome Eklentileri

uBlock Origin ve Simple Translate iyidir.

Eklenti değil Chrome çöktü benim.
Ben de öyle anlayıp o şekilde yanıt vermiştim. Bende de chrome çökse bile misal elektrikler gittiğinde bilgisayarı açtığımda chrome sayfaları direk geri getirdi her zaman. Sıkıntı olmadı. Sizde farklı bir çökme olmuş sanırım ve gitmiş. Ancak çökse bile aynı eklenti ile kurtarabilmeniz gerekiyordu.

Chrome tamamen çöküp geri getirilemez hale gelip sıfırdan tekrar mı kurmanız gerekti?

Bende de chrome çökse bile misal elektrikler gittiğinde bilgisayarı açtığımda chrome sayfaları direk geri getirdi her zaman.
Bu Chrome çökmesi değil oturumun kapanması, pc'nin kapanması vs. durumlarında sekmeleri kurtarabilmeniz normal bir durum.
Chrome tamamen çöküp geri getirilemez hale gelip
Evet 2 kere böyle oldu tüm açık sekmeler fullden kayboldu OneTab eklentisinin de yardımı olmadı.

FastForward önerebilirim. 5 saniye bekleten kısaltılmış linkleri hızlıca geçmeye yarıyor. Bu linklerle pek haşır neşir değilseniz işinize yaramaz.

İşime yarayan ne kadar eklenti varsa kullanıyorum.

1-Lastpass (Şifre yöneticisi)
2-Nano Defender ve Nano adblocker (Reklam engelleme)
3- Poper Blocker (İsteğim dışında açılan sayfaları engelleme)
4-Pocket (Önemli olarak gördüğüm makaleleri kaydediyorum)
5-Nimbus (Ekran görüntüsü alma aracı)
6-Dark Reader (Karanlık tema)
7-IDM (İndirme yöneticisi)

Güncelleme:

1-Bitwarden
2-Ublock Origin
3-Poper Blocker
4-Pocket
5-Nimbus
6-Dark Reader
7-IDM
8- Volume Booster

Sizinkiler kadar nitelikli değil ama sizinkilerden farklı olarak :) Sağ üstte küçücük kutu çıkıyor mail gelince üstünde kaç adet var yazıyor o kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı