Önerebileceğiniz manga listeleme sitesi

BenGeriDöndüm

Hectopat
Başlık pek olmadı biliyorum ama istediğim şey okuduğum manga, manhwa, manhua vb. serilerini kayıt altında tutabileceğim bir site. Myanimelist var ama her seri bulunmuyor bazen. Çeviri siteleri kayıt alıyor diyeceksiniz ama 7-8 farklı siteden farklı seriler okuduğum için çok dağınık oluyorlar. Bunları bir arada derleyebileceğim bir manga sitesi var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
@FantastikTürk hocam bilginiz var mı?
Anime Planet adlı bir site buldum MyAnimeList gibi ama manga konusunda çok daha kapsamlı ve animelerde var. Nasıl buldum derseniz Similarsites diye bir web sitesi var. Benzerini bulmak istediniz sitenin linkini (Mesela ben MAL' ın linkini yapıştırdım.) yapıştırın ve aratın karşınıza benzer nitelikte siteler çıkacaktır.

Son düzenleme:
@BenGeriDöndüm Aynı sorunu ben de yaşadım. MyAnimeList'in Anime kategorisi kesinlikle mükemmel. Aradığım en ufak ONA, OVA'lar bile var. Manga kategorisi de yeterli ancak Mahwa kısmı çok sıkıntılı. Hiçbir şey bulamıyorum. Bu yüzden Manga/Manhwa/Novel'lerimi kaydetmek için Anilist.co kullanıyorum. Çok Manhwa okumuyorum ama şimdiye kadar okuduğum bütün Manhwa'ları bulabildim. Ayrıca site arayüzü de güzel ve hızlı. Öneririm.

Geri
Yukarı