Önerebileceğiniz Tır Oyunu ?

Gerçekten de tır oyunu oynayınca zevk alıyor musunuz? ;)

ETS2 iyi bir oyun bence. Şöforlüğe merak duyanlar için güzel bir oyun diyebilirim. Ben ise tırları modifiye etmek için oynadığımdan Cheat Engine ile para ve XP seviyemi yükseltip farklı farklı tır modelleri yapıyorum. Benim için bu oyunun 5-10 günlük ömrü kaldı :)

Turhan kardeş evet demo olarak satışa sunuldu. İstersen resmi sitesinden demo olarak indirebilirsin. Oyunun tamamı Türkçe ve grafikleri mükemmel. Euro Truck Simulator 2 buradan indirebilir ve serial satın alarak tam sürüm yapabilirsin. Korsan dersen piyasada var birkaç tane serial.

Son düzenleyen: Moderatör:
Turhan kardeş evet demo olarak satışa sunuldu. İstersen resmi sitesinden demo olarak indirebilirsin. Oyun'un tamamı Türkçe ve grafikleri mükemmel.
sitesi;
Euro Truck Simulator 2 buradan indirebilir ve serial satın alarak full yapabilirsin. Korsan dersen piyasada var bi kaç tane serial.

Evet ETS 2 gerçekten iyi. GittiGidiyor.com'dan 32 TL'ye key alıp orijinal yapmasını ve yeni gelecek olan güncellemelerden faydalanmanızı öneririm.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı