hayaldeolan

Hectopat
Makaleler
1
Selamlar dostlar,

2020 KPSS Önlisans için bir kaç dersten kaynak önerisi isteyecektim sizden. Dersler şunlar;

Ek olarak videolu derslerden ise YouTube'da bulunan şu kanalların oynatma listelerini indirdim/indireceğim;

Bunlara ek olarak Coğrafya için soru bankası ve deneme sınavları için hangi kaynağın hangi ürününü önerirsiniz ve burada bulunan kaynaklar yeterli mi? Eksik olan varsa hangi ders için hangi kaynağı önerirsiniz?

Teşekkürler.

• ***Not: Burada bulunan linkler reklam amaçlı değil sadece kaynakların ne olduğu? Nasıl bir kitap yada YouTube kanalında çalışıldığını görmeniz için, özellikle arada herhangi bir satıcı veyahut 2. yada 3. şahıs yada link olmadan kendi orijinal alan adlarının yani sitelerin ve YouTube kanal linklerini belirttim. Burada bulunan kitaplar belki başka yerde daha ucuza olabilir ama reklam olmadığı için kendi orijinal sitelerinden alınmıştır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı