Önü havadar mesh kasa önerisi

Bütçe
2000-2500
TR'de kullanan çok yok ama iyi gibi geldi bana:
Ben aldım bu kasadan çok memnunum. İçi gayet ferah en ve boy olarak gayet iyi. Geniş vga lar rahatça sığar. Ayrıca vga tutucusu var. Malum kartlar eşek kadar oldu braketten sabitlesen bile öbür uçtan sarkıyor tutucu bu noktada çok işe yarıyor. Önündeki ekrandan cpu ve gpu sıcaklıkları görülebiliyor. Havalandırma çok iyi. Ben biraz da sade dizaynı için tercih ettim.

@tahsin053 kasa genişlik açısından çok güzel,önündeki ekran doğru değerler veriyor mu? Bir de fotoğraf atma imkanınız var mı?
Ekran bilgileri anakarttan aldığı için birebir doğru. Ekranın kablosu anakartın usb pinlerinden birine bağlanıyor, sitesinden yazılımını indirip kurunca ekran aktif oluyor. Yazılımdan gpu veya cpu diye seçebiliyosunuz, isterseniz ekranı kapatabiliyosunuz. Kasanın görüntüsü malzemesi tanıtımda görünenin aynısı, hani reklamlarda kaliteli görünüp te gerçekte leğen malzemesi olur ya asla öyle değil. Ama akşam yine foto atarım 👍

@tahsin053 kasa genişlik açısından çok güzel,önündeki ekran doğru değerler veriyor mu? Bir de fotoğraf atma imkanınız var mı?
fotolar tam göstermemiş ama dediğim gibi tanıtımdaki gibi pürüzsüz

Bu da içi. 4090 olsa sığar

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    271,2 KB · Görüntüleme: 32
  • 2.jpg
    2.jpg
    195,9 KB · Görüntüleme: 28
  • 3.jpg
    3.jpg
    366,6 KB · Görüntüleme: 22
  • 4.jpg