Öpüşen ve sarılan insanları görünce çok fazla sinirleniyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ara sıra giriyorum zaten millet iki üç yazsın tartışırım diyorum Keşke konuyu psikologuma anlatsaydım İçimde okadar normalleştirdimki herhalde burada anlatınca düşünce farkındalık çekiyor, Psikolojik tedavi alıyorum zaten Kendim destek alıyordum. İlacı bilenler için sormak istiyorum Selectra 100mg kullanıyorum 50 den yükseltildi Kesinlikle tedavi alması lazım demişti Şu anda ölçeği arttırıldı ilaç kafamda herşeyi siliyor birnevi mutluluk hormonu salgılıyor içime anksiyeten ölürken artık Kafamdaki boşluğun içinde kayıp gidiyorum. İlacı 200 Yada 150 Mg kullanmak istiyorum 4 günlük ilacım kaldı çok korkuyorum birdaha başlayacak diye.

Bu kafayla gidersen seni çok döverler. :D Öldürecekmiş bak bak çok GTA oynadın galiba az kaldır kendini bilgisayardan biraz dünyaya açıl. :p
Hahah 2 yıldır dövüş sanatları alıyorum yani ben bunu Savunmak için yapıyorum o kadar ileri gitmem zaten merak etme bu durum içimde olan birşey o durumda dövecek kadar iradesiz değilim.

Millet iki üç yazsın tartışırım diyorum.

@Ahmet40218 burada namus ve ahlak bekçiliği yaparsan aldığın ve alacağın tepki gayet doğaldır, kıskançlığı bırak Ahmet. Millet bu tarz konulardan gergin zaten. Adamına denk gelirsen döver seni, durduk yere ne sen uğraş ne de ailen uğraşsın... Derslerine ve kendini geliştirmeye bak. Adamına denk gelirsen dövüş sanatı da kurtarmaz, haberin olsun ve 15 saat bilgisayar oynayıp da dövüş sanatlarına vakit bulman da gayet iyiymiş.

Öncelikle kimseye karışamazsın hele gidip dövecektim falan :) aman diyeyim ne olur ne olmaz uyarayım 2. olarak kimseye karışamazsın öpüşür de sarılır da kalır da bu derinlerde bir yalnız yaşadıgının aynı duygulardan uzak kötü bir durumda olduğunun göstergesi sakin kalmanı öneririrm

Kardeşim daha 16 yaşındasın büyük ihtimalle çevrende birbirine sevgi gösteren çiftlere atarlanan, ahlak bekçiliği yapan aile bireyleri yada arkadaşların mevcut onların düşüncelerinden etkileniyorsun ve yanlış yoldasın. Her kim ne yapıyorsa bırak yapsın kafanı çevir geç, kimse sana karışmıyorsa sende kimseye karışmayacaksın. Yok döverim asarım keserim demekle olmuyor o işler. Herkes gergin bir psikoloji ile mücadele ederken atarlandığın insandan zarar görürsün olan hem sana hem ailene olur.

Ahmet'in bir sonraki açacağı konu;

Patladım hocam. 🤣

Haklisin. Gunde 15 saat bilgisayar basinda durmasi da cok normal. Discord'da iki uc kisiyle mesajlasinca da sosyallesiyordur.
Bak farkındaysan ben 15 saat bilgisayar başında durmasını savunmadım. Ben genel olarak bilgisayar başında uzun veya kısa vakit geçirenler için yaptığın genellemeyi eleştiriyorum. 15 saat bilgisayar başında geçirmek normal değil evet ancak her bilgisayarda uzun vakit geçiren asosyal olmaz ki asosyallik değil daha çok iletişim sorunu denmeli.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı