Örümceğe hologram gösterirsek saldırır mı?

Mucosoft

Megapat
Makaleler
12
Dünyada ve binalarda pek çok örümcek mevcut. Elimde hologram olmadığı için deney yapamıyorum. Eğer böyle bir deney varsa paylaşırsanız sevinirim.

Örümcek ağında bulunan bir örümcek düşünün. Örümcek ağına hologram ile böcek yerleştirirsek ve ağı titretirsek örümcek holograma saldırır mı?

İnternette araştırdım biraz ama bir sonuç bulamadım. Kendi fikrim örümcek ağı titrettiğimiz yere doğru gidecektir titreşim algıladığı için ama holograma saldırmayı bırak yaklaşacağını veya dokunacağını bile sanmıyorum çoğu böcek yerdeki kalem çizgisine bile dokunmuyor ki örümcekler diğer eklembacaklılara göre çok çok daha zeki ve temkinliler.

İnternette araştırdım biraz ama bir sonuç bulamadım. Kendi fikrim örümcek ağı titrettiğimiz yere doğru gidecektir titreşim algıladığı için ama holograma saldırmayı bırak yaklaşacağını veya dokunacağını bile sanmıyorum çoğu böcek yerdeki kalem çizgisine bile dokunmuyor ki örümcekler diğer eklembacaklılara göre çok çok daha zeki ve temkinliler.
Peki ya hologramın olduğu yere titreşim uygularsak ne olur? Bu konuda bir deney yapılsa ve paylaşılsa güzel olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı